Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A Gyakorikérdéseken miért...

A Gyakorikérdéseken miért kötekednek állandóan a válaszolók?

Figyelt kérdés

Ha felteszek egy kérdést állandóan kötekedő válaszokat kapok, hogy miért nem vagyok képes megkeresni, nekik 1 másodpercükbe került megtalálni a választ. Ahhoz képest én sehogy sem találom meg a választ, hiába kerestem vért izzadva.


Mások meg azért kötekednek, hogy miért teszek fel olyan kérdést, amire csak olyan tudhatja a választ, aki egy adott településen él. Nem én tehetek róla, hogy máshol nem tudom feltenni a kérdésemet. :-S


Miért használják olyanok a Gyakorikérdéseket, akiknek a válaszai szín tiszta kötekedés? Miért akarnak egyesek minél jobban beletaposni az emberekbe?



2016. febr. 13. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
4%

Ez voltál te?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__7580063-g..



Megkaptad a választ, nem? Akkor meg?

2016. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Itt adják ki magukból a feszkót olyan módon, hogy kötekednek, leszólnak.
2016. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
nem csak itt megy ez, facebookon, vagy online hírek alatt is teljesen lényegtelen, a tárgytól bőven eltérő, szánalmas kötekedés megy... ilyenek az emberek. nem segíteni akarnak, vagy értelmes vitát lefolytatni, hanem kijavítgatni a helyesírásodat, ha félreütsz valamit, beszólni, hogy mégis hogy képzeled, ezt vagy azt, minősítenek, kéretlenül...stb... figyelmen kívül kell ezt hagyni, én azt gondolom... ha 10-ből egy értelmes hozzászólás van, akkor arra kell csak reagálni...
2016. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
15%

Ha nem vetted volna észre okoska az egész országban mindenki kötekedik mindenkivel.


Velem a boltban, munkahelyen, mindenhol!


Szóval nem csak a parlamentben, itt a fórumon is.

2016. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 21:26

Nem, nem én vagyok.


ma 21:27

Milyen feszkót?


ma 21:31

Külföldön – más nemzeteknél – is van ilyen?


ma 21:35

Vettem észre. :D

2016. febr. 13. 21:42
 6/10 anonim válasza:
24%

Mert itt megtehetik. Frusztrált az életük, fáradtak, szakítottak, szar kedvűek. És persze erre rá lehet fogni általában, jó magyaros szokás, hogy megmagyarázzuk gyökérségünk okait. :)

Mondjuk abban igazuk van, ha valaki feltesz egy olyan kérdést, amit már 200000-en megkérdeztek előtte...vagy egyszerűen hü-lyeségeket kérdeznek...

2016. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Azért ,mert itt élhetik ki az aljas hajlamaikat, rejtőzködve, következmény nélkül és valószínű, hogy a kérdésre sem tudják a választ.
2016. febr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Magyarország...ennyi
2016. febr. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nyilván más országokban is van ilyen, de rendszeresen olvasok német blogokat, hírportálokat, ott azért ilyen mértékben nincs kötekedés.
2016. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez is kötekedés, amikor kisajátítják, hogy ilyen csak Mo-on van, sőt magyar mentalitás, stb.


Tessék megnézni, angol nyelven is ugyanez folyik. Vagy azok is magyarok, angulul? Nem hiszem, elég jól ki lehet találni a fogalmazásból, stílusból, még idegen nyelven írva is, ha magyar valaki.


Egyszerűen ilyen lett a világ, csak pénzért vagyunk normálisak, különben undokak. Ezt élik ki itt is. Lehet, hogy ez jó, mert az utcán kisebbet rúgnak valaki másba.

2016. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!