Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez az oldalon vajon a felhaszn...

Ez az oldalon vajon a felhasználók hány százaléka ért ahhoz a témához, amiben okoskodik?

Figyelt kérdés

Illetve vajon hány % a ténylegesen értelmes ember?


Azért kérdezem, mert táplálkozás témában (zömében hobbigyúrósok) hajmeresztő baromságokat képesek összeirkálni.

Nagy magabiztossággal adnak tanácsot zsíros ételekről, de azt se tudják, mennyi is az ételek zsírtartalma etc. Kétlem, hogy pár gyúrós cikk elolvasásánál tovább jutnának.


A legrosszabb a tapasztalatom a 30+ (helyesírásuk alapján feltételezem diplomás) nőkkel, akik egy 5 soros hozzászólást sem tudnak értelmezni, se érvelni.


egyedül a kerékpározás témában kaptam hasznos tanácsokat, ott tényleg olyanok vannak, akik nemcsak dumálnak, hanem láttak már biciklit.



2019. szept. 9. 08:42
 1/9 mindentudó99 ***** válasza:
28%
Én szinte mindenhez értek!
2019. szept. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Én meg nem szinte, hanem mindenhez IS értek, mindent tudok, mindent jobban tudok!
2019. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mindentudó99 ***** válasza:
54%
Hát akkor mi ketten mindent tudunk. Én mindent te meg mindent IS
2019. szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Nálam alapszabály, hogy olyan kérdéshez, amihez finom sincs, nem szólok hozzá.

Illetve a mi a véleményed erről arról kérdések szintén tiltólistásak nekem, mert azokra nincs jó válasz.

Csak olyan kérdésre adok választ, amivel úgy gondolom, hogy előrébb viszem a kérdezőt, és szerintem hasznos.

2019. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 2-3%. Aki tényleg szakértő, az nem gyakorizik.

Tisztelet a kivételnek...

2019. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Én úgy gondolom, hogy a trollkodók aránya nem túl magas. Tehát aki tudván tudja, hogy amit ír, az ostobaság. Van ilyen. Mások meg úgy írnak választ, hogy abban a hitben élnek, hogy az helyes. Ebből sokkal több van. És nem csak a válaszolók ilyenek, de az azt értékelők is. Mit mond a törvény? Jön egy válasz, ami a jogszabály beidézésével is meg van támogatva. Nézd meg az értékelést. 30%-ban hasznosnak tűnik. Alatti, a Senki nem foglalkozik ezzel! pedig 100%. Ennyit ér a korrekt válasz itt.

És azért sok olyan ember van jelen, aki ért valamihez, egészen jól, máshoz meg nem, de van némi tapasztalata, egyebekhez meg köze sincs. Mindenki igaz ez.

2019. szept. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TappancsMancs ***** válasza:

1 és 2 ez jó volt :D


Kérdező, szerintem mint az utolsó is írta, nagyon vegyes a helyzet. Van aki válaszol valamit és olykor nem stimmel a válasz, míg máskor meg amolyan félig meddig helyes és használható. Én sem írok olyan témában és olyan kérdésre, amire nem tudnék semmi használhatót mondani, és alapvetően sem nézem a teljes gyakorit, csak pár kategóriát. És még ezzel együtt is például, a tudomány témában szoktam írni, de ha nem tudom akkor még ott sem.


Nem ritkán olyan is szokott lenni, amikor akár 5 válaszolóval együtt hozzuk össze a komplett választ, megjegyezem az tetszeni szokott. És olyankor van, hogy mindenki 100% értékelést is kap.


Itt értelemszerűen valahogy ki is kell szűrni, azt ami helyes, azt ami félig helyes és azt is ami teljesen téves. Ez benne van a pakliban.


A táplálkozás kategóriát sosem nézem, de egyértelmű, hogy ott aztán a sokféle mai divat hóbort szerint is fognak válaszolni, ott gondolom, hogy nagyon sok pro és kontra téma tud felmerülni. Kezdve akár csak onnan, hogy mennyi vitamint ... mert sokat kell, mega adagokban, más szerint meg az semmit se ér.


Szóval számolni kell a kategória sajátosságaival is, és szerintem lehet számítani pár jellegzetes megközelítésre is, főként a táplálkozás terén. Próbáld leszűrni a válaszokból ami neked megfelelő megközelítés.

2019. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fene tudja, én pl. helyi dolgokba vagyok otthon, tudok mindent a városomról, pár óra múlva, ha meglátom a kérdést jövök és írok. Akkor a kresz a másik amit tudok biztosra, páv-os kérdés is már jöhet, bármi ami Suzuki , szüleim sokat mesélnek a munkájukról ezért az a kicsit elszigetelt téma is okés. Én a %-ot a szexualitás témakörbe aláztam meg , túl erkölcsös vagyok. :)


De tudok pár igen okos felhasználót akinek szaktudása is kimagasló, 25% kb. a hozzáértő.

2019. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem természettudományok kategóriában érkezik a legtöbb megalapozott válasz.
2019. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!