Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért csökken folyamatosan a...

Miért csökken folyamatosan a válaszaimra adott százalékok?

Figyelt kérdés
85-ről indultam, most meg már csak 70
2019. nov. 4. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért mert a válaszaid száma valószínűleg több és a rájuk adott %-ok pedig változóak, így jobban megoszlanak az értékek.
2019. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha arra gondolsz, hogy te hány százalékban adsz hasznos válaszokat, és ebben voltál 85%-os, majd lementél 70%-ra, az annyit jelent, hogy jó sokszor piros kézzel "értékelnek" egyesek, és így zuhanhatsz ekkorát.


Nálam az volt a durva, amikor 86%-ról egyetlen nap alatt leestem 77%-ra, ráadásul úgy, hogy arról kérdeztek, miért ír valaki LMBTQ+ témában. S bár ez teljesen szubjektív válasz (sajna én kétszer írtam, mert valamit kihagytam, így duplán pontozhattak le a homofóbok). Nagyon durvának éreztem akkor, és annak, hogy a szava hihetőségemet kérdőjelezik ezzel meg. Ma már nem veszem annyira komolyan, de akkor tényleg rosszul esett.

A százalékokat visszatornázni - véleményem szerint - elég nehéz.

2019. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!