Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak én nem kapom meg az...

Csak én nem kapom meg az engem érdeklő kérdések listáját?

Figyelt kérdés
Hetek óta csak szórványosan, heti 2-3 alkalommal érkezik meg.
2019. nov. 14. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem, ez csak nálam probléma. Én sem látom, egyszerűen nem tölti be, minden mást igen. Nem tudom, miért lehet ez.
2019. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Menj ide


https://www.gyakorikerdesek.hu/adatmodositas


Hírlevél beállításokra kattints rá


Rakd be az igeneket oda, ahova szeretnéd


Kattints rá a "Hírlevél beállítások mentése" gombra.

2019. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Nekem minden igenre volt állítva és még sem megy. Most újra rámentettem és semmi. Nálam ez néhány hete nem működik.
2019. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat éve fordulok elő ezen az oldalon, kedves 2-es. Néhány ritka esettől eltekintve eddig rendre megkaptam a listát a beállított kulcsszavak alapján. Csak most, az utóbbi hetekben nem akar jönni. Ha ideírom, hogy filmet akarok letölteni, akkor az admin olvassa, vagy az automata szűrő tiltja csak le?
2019. nov. 16. 12:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma megint nem kaptam meg, így a héten csak egyszer, 12-én voltam olyan "szerencsés".
2019. nov. 17. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!