Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért t=orli ki a gyoakori...

Miért t=orli ki a gyoakori kérdések sok kérdésemet?

Figyelt kérdés
Miért törlik a ki a kérdéseiemet valakinek volt már hasonlovan része pedig semmi vulgáris szavat nem használtam mégis ép tegnap kitöröltek kérdésemet pedig válaszokat is kaptam rá nagyon fontos hogy melyik kategoriában legyen a kérdés mert lehet azért törlik ki ?
2019. okt. 7. 13:10
 1/8 anonim válasza:
Sajnos én is többször jártam már így,pedig semmi provokatív,vagy személyeskedő megjegyzés nem volt a kérdésemben.:(
2019. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor ugy láccik nem csak nekem fordul elő
2019. okt. 7. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell trágárkodni hozzá. Ha kérsz valamit, törlik. Ha hirdetsz valamit, törlik. Ha egyértelműen baromságot kérdezel, azt is.
2019. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul.
2019. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor is törlik, ha nem lehet megérteni, pontosan mit is szeretnél vagy nagyon gyanus, hogy a kérdésed kamu - elvégre a modok a többi kérdést látva egyszer eztí rod, máskor azt.


Egy ismerősöm mesélte, hogy pl volt egy felhasználó, aki semmi tiloat nem kérdezett és nem is hemzsegett a mondandója a trágár szavaktól, mégis törölték, mert egy olyan szituációt írt le, ami max a filmekben van é ordított róla, hogy kamu. Nem merem nyilvánosan leírni a sztorit, csak annyit, hogy ez is közrejátszhat.

2019. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az felettébb érdekes, hogy pl. ezt a kérdést nem törlik, szerintük semmi gond vele. Sőt mi több, még az én kommentemet törlik, amiben megjegyzem, mennyire értelmetlen ilyet kérdezni:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Azt pedig meg kellene változtatni, hogy indoklás nélkül törölhetnek. Itt és más oldalon is univerzálisan törvénybe kellene hozni, hogy indokolniuk kelljen. Mert akkor ilyen alapon akkor is törölhet, ha negatív véleményt írok a kedvenc filmjéről vagy zenekaráról? Na meg próbáljuk elképzelni úgy a világot, hogy a rendőr indok nélkül bírságolhat, a szórakozóhelyre indok nélkül megtagadhatják a beengedést, meg ilyenek.

2019. okt. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ne keress semmilyen logikát, mert nincs, hiába mentegetik még mindig ezt az oldalt, a moderáció kritikán aluli.


Az én kérdésemet azért törölték, mert egy testépítőről kérdeztem, és szerintük "ez sértheti őt". érdekes, mert rengeteg más kérdés van róla, ahol még szidják is.


egy másik kérdésemben a meg az ukrán és magyar nőkről kérdeztem, az meg azért törölték, mert szerintük általánosítottam.


ezért is kezdek leszokni az oldalról, mert unom ezt a bohóckodást, hogy írok vkinek fél oldalas választ, aztán vmi mondvacsinált indokkal vagy a válaszom vagy a kérdező kérdését törlik.

2019. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt sem törlik, pedig ez teljesen az, amit tilt az oldal. Jelentettem már a kérdés jelentése gombbal, de még mindig ott van. https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..
2019. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!