Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyik miért tölt le mostanába...

A gyik miért tölt le mostanában valamit a telefonomra? Másnak is csinál ilyet az oldal?

Figyelt kérdés

Már évek óta fenn vagyok az oldalon eddig nem volt ilyen, most kb. 2 hete töltöget le valamit a telefonomra, amit nem tudok megnyitni ezért törlöm, de van hogy kb. 2-3 perc múlva újra letölti.

A fájl neve: index.html

...gyakorikerdesek.hu

Semmilyen más oldalon nem csinál ilyet a telefonom, szóval nem hiszem hogy vírus.


2020. febr. 7. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csinalja par napja.. nem csak nalad van a hiba
2020. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TappancsMancs ***** válasza:

Az "index.html" fájlok a sima kezdőlapi oldalak linkjei. Tehát az előtagjaikkal együtt ezek jelentik egy weblap kezdőlapját. Mint az origo oldalán is. Ha beírod keresőbe és rákattintasz, akkor nem origo.hu fog megjelenni kezdőlapként, hanem az alábbi:

[link]


Azt nem kell törölnöd, mert az csak a gyakori kezdőlapi linkje. Ha törlöd és újra megnyitod az oldalt, akkor újratölti.

2020. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TappancsMancs ***** válasza:
Ja és a gyakorinál csak telefonon csinálja, míg az origónál asztali gépről keresésnél is. De azt nem kell törölnöd, nem vírus.
2020. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De minek tölti le?? Mintha egy dokumentumot letöltenék netről, csak ezt automatikusan csinálja és beteszi a letöltött dokumentumok közé és foglalja a tárhelyem...

És eddig nem csinált ilyet, másik oldalak sem csinálják ezt.

2020. febr. 7. 19:19
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy nálam az origo sem csinált ilyet soha, gépen sem.
2020. febr. 7. 19:20
 6/9 A kérdező kommentje:

"Ha törlöd és újra megnyitod az oldalt, akkor újratölti."


Ez sem így van (legalábbis nálam), mert ma is letöltötte kitöröltem 2-3 perc múlva újra letöltötte, de én eközben folyamatosan itt voltam az oldalon, nem zártam be.

Amióta a másodszorra is letöröltem nem töltötte még újra le, pedig azóta már bezártam párszor az oldalt.

És nem is mindennap csinálja, pedig mindennap fenn vagyok itt, meg eddig nem csinálta pedig már vagy 3-4 éve itt vagyok.

2020. febr. 7. 19:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább tűnik a böngésződ hibájának, ha nem megjelenít egy html fájlt, hanem letölt.
2020. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De akkor nem csinálná másik oldalakon is?
2020. febr. 7. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is töltögeti a megnyithatatlan izéket,igaz régi a telóm nekem is.
2020. febr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!