Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha a véleményemtől eltérően,...

Ha a véleményemtől eltérően, véletlenül rossz értékelést küldtem (értem ez alatt a zöld kezet, vagy piros kezet), azt nem tudom már módosítani?

Figyelt kérdés
GYÍK, értékelés, módosítás
2020. febr. 10. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagy kár, mert az imént eltévesztettem, és piros kéz helyett zöldet küldtem! Hiba volt, és bosszant, hogy nem tudom visszavonni.
2020. febr. 10. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs jelentősége, mert bármilyen hasznosságú a válasz és te bármilyen gombra nyomtál, úgyis lesz valaki aki mindentől függetlenül is az ellenkezőjére fog szavazni. Hiába lehet egy válasz jó, hasznos, objektíven megfelelő és korrekt, szakszerű választ adó, sokan lesznek akik el sem olvassák és automatikusan negatívan fogják értékelni. Mert ez valakiknek vicces, mert ez valakiknek elégtétel a saját lepontozásukat megbosszulva, mert ez valakiknek a napi feszültség levezetését jelenti, hogy mások ellen dolgozik.


Ha te nem nyomtál volna zöldet a piros helyett, elég nagy az esélye hogy más úgyis megtette volna, tehát nem történt semmilyen komoly sérelem.

2020. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért ne állítsuk már be úgy az oldalt, mintha itt csak és kizárólag gonosz emberek lennének, mindig a nép haragját kell követni!
2020. febr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!