Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez valami újfajta trollkodási...

Ez valami újfajta trollkodási módszer?

Figyelt kérdés
Többször is megesett az elmúlt hónapokban, hogy privát üzenet jött valakitől. Rékattintok, ugye látni lehet, hogy melyik kérdésemre/kommentemre reagál az illető. Az üzenetben viszont nincs semmi, teljesen üres. És hiába írok rájuk, kérdezem, hogy mit akarnak, nem reagálnak többet. Ez mégis mi? Hülye gyerekek játéka?
2020. febr. 19. 07:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem tapasztaltam ezt még
2020. febr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, ezzel csak a nevedre kíváncsi.
2020. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2: A felhasználónevemet látja. Avval mit ér el?
2020. febr. 19. 12:10
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Pl. egy helyes kis programmal leválogatja és lepontozza minden hozzászólásod.
2020. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4: De logikusabb lenne írni nekem valami olyan üzenetet, amire jó eséllyel válaszolok. Miért gondolják, hogy ha üres üzenetmezőt küldenek, akkor majd tuti rájuk kérdezek, hogy mit akarnak? (Az eddigi kb. 5 alkalomból kétszer tettem meg.) És amúgy nem tapasztaltam durva lepontozódást.

Mindazonáltal aki ilyenre képes, az akár azt is meg tudná tenni, hogy kimoderálhatatlanná és tilthatatlanná teszi magát. Ergo profi hacker. És nem hiszem hogy egy ilyen majd efféle gyermeteg, konkrét hasznot nem hozó dolgokra pazarolná az idejét és a képességét.

2020. febr. 19. 15:18
 6/11 anonim ***** válasza:

"profi hacker"

Nem, ezt amatőr is megteheti, ha kiírod a neved.


"nem hiszem hogy egy ilyen majd efféle gyermeteg, konkrét hasznot nem hozó dolgokra pazarolná az idejét és a képességét"

Az amatőr simán. Volt is erre itt példa.

2020. febr. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6: Mint láthatod, a kérdéseimnél és kommentjeimnél nincs kint a nevem. Vagy mit értesz kiírás alatt?
2020. febr. 20. 04:10
 8/11 A kérdező kommentje:

Na meg, mégis honnan lehetett azt konkrétan tudni, hogy valami hackelésféle történt itt? Az illető kerekperec reklámozta, hogy "Hahhahhah, jól lepontoztalak az illegális kémprogramom segítségével!"? Nyilván nem, így ez csak feltevés. Na meg ha eről is van szó, ehhez szerintem nem kell tudni a másik felhasználónevét, egy ilyen programmal pusztán kérdés vagy komment alapján is el lehet érni az illető válaszait.

Ez persze csak az én meglátásom, valaki esetleg majd jön és kijavít.

2020. febr. 20. 07:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem logikus. Ha nincs kint a neve és valaki az üzenet segítségével megtudja azt, akkor azon kívül, hogy az adott választ v kérdést ő írta, nem tud meg mást. Nem tud rákeresni és lepontozni, mert nincs kint a neve, nem lesz találat.
2020. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Kíváncsiságnól.

Mondjuk ő egy hasonló kérdésnél kevelezett már XY felhasználóval. Úgy gondolja, esetleg visszaírsz neki és látja, hogy Ő Te vagy e.

Vagy csak unatkozik és ezt találja viccesnek, hogy majd hogy nézel, ha megnyitod és ott a semmi.

2020. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!