Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyakori kérdések kérdés...

Gyakori kérdések kérdés kategótiákból milyen kategória lehetőségek szüntek meg?

Figyelt kérdés
Ma kevesebb lehetőség van.

2020. jan. 3. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ma 241 kategória van, amelyikbe kérdést lehet írni, amelyikben válaszolni lehet kérdésre, amelyikben választ lehet értékelni.


A 2006-os induláskor a főoldalon – a mai 27 fő kategóriával szemben - 17 főkategória volt; és - a ma használható 241 kategóriával szemben – 160 kategóriában lehetett kérdéseket írni. [link] http://www.gyakorikerdesek.hu/

Mint látható, eléggé részletezték az egyes főkategóriákat. Például, kutya főkategóriában: │viselkedés│aktivitás│etetés│tanítás│ápolás│kutya-ember kapcsolat│kutya-gyerek kapcsolat│kutya-kutya kapcsolat│kutya-macska kapcsolat│kutya vs más állatok│párzás, kölykök│betegségek, bajok│kisdolgok, nagydolgok│egyéb kérdések│ alkategóriák voltak: [link] [link]


2007. április 27-én még az induláskori forma volt, de már bővültek a főkategóriák; 17-ről 19-re: [link] http://www.gyakorikerdesek.hu/


2007. május 27-én már a mai formához igen hasonló főoldal volt, de még csak 20 főkategóriával. [link] http://www.gyakorikerdesek.hu/ És kevesebb volt az alkategória is. Például, az állatok főkategóriában 7 alkategória volt, ma 12 van. A családi kapcsolatokban 5 alkategória volt, ma 7 van.


Kerültek időnként megszüntetésre kategóriák, de lettek újak is. A megszűntnél levő kérdéseket átcsoportosították máshova.

Összességében, szerintem, sosem volt több kategória; inkább bővítgették, és csak nagyon kevés szűnt meg. Amire emlékszem, a társkereső kategória szűnt meg.

2020. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, nem működnek a linkek. Nem tudom az okát; mielőtt idemásoltam őket, kipróbáltam másik böngészőben, mint ahol használtam őket, és jók voltak.


Remélem, hogy ez a link jó lesz: [link]

1.) A keresőmezőbe be kell írni, hogy gyakorikerdesek.hu és a BROWSE HISTORY gombra kell kattintani.

2.) Az év listán 2006-ra kattintva látszik a naptárban, hogy mikor történt archiválás.

Egy ilyen nap van, december 18. Fölé húzva az egérmutatót, egy időpont jelenik meg: 17:57:30. Erre kattintva megjelenik az akkori GYK főoldal.

Például, a főkategóriákra kattintva, megjelennek azok alkategóriái.

3.) Aztán 2007-re kattintva, majd az április 27-i időpontra megjelenik az, amiről írtam.

4.) Ugyancsak 2007-ban a május 27-i időpontra kattintva megjelenik, amiről szintén írtam.


Különböző években lehet más olyan napok időpontjait is választani, ami tetszik. Ha egy napon több időpont van archiválva, lehet választani.

Kérdésekre kattintva, a kérdés, a kérdéshez fűzött esetleges kiegészítés, és ha van válasz, az is olvasható.

Amikor még volt, megnyitható a főoldali statisztika is. (Például, az előzőekben szereplő dátumok közül, 2007. május 27-én, volt.)

2020. jan. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!