Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a kérdéseimre adott válaszok bizonyos részét törölték?

Figyelt kérdés
2 kérdésemnél is így jártam, valaki hosszú és kimerítő választ adott, gondoltam majd később elolvasom, de már nem volt ott. Komolyan senkit és semmit nem sértett. Egy teljesen más kérdésnél is törlődött a válaszok nagy része. Minden választ töröltek, ami kb ma érkezett és a kérdések tegnap voltak feltéve. Létezik ilyen, hogy véletlenül törölnek válaszokat? Ráadásul időrendben. Komolyan senkit és semmit nem sértettek, se trágár, sem hirdetés, nem értem..
2020. máj. 3. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor is törlik, ha úgy néz ki, hogy nagy vita lesz belőle.
2020. máj. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem volt vita. Valaki nagyon elcseszett valamit és szerintem véletlenül törölték két kérdésemnél is a válaszok egy részét, sohase volt ilyen, mert eleve kerülöm a provokatív kérdéseket. Nagyon felcseszték az agyamat, mert a válaszra kíváncsi lettem volna, amit nem tudtam elolvasni.:(((
2020. máj. 4. 14:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez is előfordulhat.

Nekem is törölték már egy válaszomat úgy, hogy szerintem véletlen volt.

Írj nekik, ha fontos.

2020. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi baj volt a válaszokkal, ha írnék nekik, nem hiszem, hogy segítenének. Miután a saját kérdésemhez írtam, hogy eltűntek a válaszok és megkérdeztem mi volt velük a probléma, azt a kommentemet is törölték, pedig csak megkérdeztem, hogy miért törölték. Úgy látszik önkényeskedhetnek és kérdezni sem szabad.
2020. máj. 4. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez az oldal egy kátrány ilyen téren, elnyom minket, de sajnos "ez van" mivel elfogadtuk a szabályzatot, aminek rengeteg ismétlem RENGETEG hátránya van.

Sajnos rossz az egész szabályzat rendszer úgy ahogy van... 😒 Szánalmas barna kecske bogyó...fúj!

2020. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi volt a kérdés? Legalább valami érzékeny téma volt?


Mondjuk ennek a kérdésnek a kifejtése eleve ellentmondásos:

"valaki hosszú és kimerítő választ adott, gondoltam majd később elolvasom, de már nem volt ott. Komolyan senkit és semmit nem sértett"


Ha csak ránéztél és csak annyit láttál hogy hosszú tartalmú, de nem olvastad végig, akkor honnna tudod, hogy nem volt benne semmi szabálysértő?

(Nem kötekedésből:)

2020. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!