Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem jön válasz a kiemelt...

Miért nem jön válasz a kiemelt kérdéseimre?

Figyelt kérdés
Amikor kiírok egy kérdést, akkor jönnek válaszok, de amikor kiemelek egyet, akkor már nem jön válasz. Az elmúlt néhány hétben sok kérdésemet emeltem ki, de senki nem válaszolt. Van olyan kérdésem is, amit már 3x is kiemeltem, de azokra sem jött több válasz.

2017. aug. 30. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt nem sokan nézik meg a kiemelt kérdéseket.


Másrészt sokszor úgy gondolják, hogy már megválaszolták a kérdést, újat nem tudnának hozzátenni.


Harmadszor, a sokadjára kiemelt kérdések csak idegesítik a többséget, ezért semmi értelme.


Ha olyan a kérdésed, hogy nem kaptál rá értelmes választ, vagy valamiért érdekelne több vélemény, akkor megéri máshogy fogalmazva újra kiírni!

2017. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdésedre már kaptál értelmes-hasznos választ akkor hiába emeled ki. Megnyitják, látják hogy ott a válasz, és nem fogják harmadjára-huszadjára is ugyanazt leírni.
2017. aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kérdéseim többségében véleményt kérek

láttam olyan kérdéseket, amikre 60-70 válasz jön, pedig azokat rég meg is válaszolták


Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2017. aug. 30. 10:28
 4/4 anonim válasza:
Esetleg írd be a kommentek végére a kiemeléssel egyidejűleg, hogy várod a további válaszokat :)
2021. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!