Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a banat ez az uj design...

Mi a banat ez az uj design mobilon?

Figyelt kérdés

Reszeg volt a fejleszto? Vagy szarakszik az oldal? Nektek hogy nez ki a mobilverzio most, mert nekem ugy, mintha szetesett volna a kod es nem jelennenek meg normalisan a design elemek.

Ha ez a vegleges, kedves GYK, szivesen csinalok nektek ingyen uj designt, de javaslom inkabb kerjetek meg egy profit, ne valamelyik haverotokat, aki anno altalanos iskolaban 4-est kapott HTML-re, mert ez jelenleg eleg katyvasz :(


2020. máj. 12. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Számítógépen, böngészőben ugyanez.

Remélem mielőbb visszaállítják az előző designt.

2020. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
94%
Szörnyű! Én elsőnek azt hittem, valami látássegítő/látássérülteknek készített módra nyomtam rá valahol.
2020. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Genya, igen, valoban olyasmi. A linkek default keken hagyasa is olyan trehanysag, nem vagyok webdesigner, de ezt a munkat en nem engednem at egy vizsgan. A betumeret is rossz. Vannak benne jo pontok, de inkabb funkcio teren, a design nagyon gyenge :( Rendesen rosszul esik nezni, hasznalni. Kedvem sincs megnezni a tobbi kategoriat, de akartam kerdest kiirni, hatha nezik a visszajelzeseket.
2020. máj. 12. 11:11
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez tenyleg borzaszto!!!! Nem lehetne peticiot irni?!?!? :D olyan mint ha 10 evet ugrottunk volna az idoben vissza, ez botrany!!!! Nem biztos hogy igy tul gyakran fogok felnezni az oldalra, eddig unalomuzeskent valaszolgattam kerdesekre, de ettol az uj designtol megfajdul a fejem!!!
2020. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez valami katasztrófa.
2020. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sem tetszik, egyáltalán nem látom át.
2020. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Mi a @ lett ezzel az oldallal?? Hülyék vagytok? Mi ez a szar?
2020. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a trágya gány melót!
2020. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
ha ezt véglegesnek gondolták, akkor megásták a sírjukat. évek óta komoly lejtmenetben van az oldal, de a szörnyű új arculat még több embert fog elüldözni.
2020. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!