Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Bejön neked ez az új skin?

Bejön neked ez az új skin?

Figyelt kérdés
?

2020. máj. 12. 11:12
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

-szint rendszer

-ha jön új válasz akkor jelzi neked

2020. máj. 12. 11:29
 12/26 anonim ***** válasza:
91%
Olyan szép mint egy hányinger. Legalábbis telefonon.
2020. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
88%
Neeeem, alig látom át a dolgokat :( Olyan mintha nem töltene be rendesen az oldal és várom a megszokott kék színt :(
2020. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%

#11


Szavazás, szintrendszer, szintrendszerrel járó bónuszok, jelzi ha van új válasz...


Mind jó, de attól ez az oldal még úgy néz ki, mint amit egy 9-es infószakos csinált meg.

2020. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:
86%

Lehet, hogy kénytelen leszek szürkébb hátteret kreálni megfelelő filterrel, mert ez túl világos és hosszabb távon bántja a szemet.

Nem új bőr kellett volna, hanem megszüntetni az igazságtalan százalékolási rendszert.

Primitív hülyegyerekek szállnak rá az emberre és elkezdik leminősítgetni, csak azért, mert ő írt butaságot, én meg csak helyesbítettem.

Direkt provokál vitát a nullázással, hátha valaki nem bírja szó nélkül.

Direkt el akar innen üldözni a lelki sérült, így meg is mondta szó szerint.



Szüntessék meg az igazságtalan százalékolást!


Legyen legalább választási lehetőség, ha valaki nem akar semmiféle százalékot, akkor letiltható legyen a kijelzés.


Nem kérek minősítést, nem vagyok állat, nem vagyok alattvalója senkinek, hogy engem itt minősítgessenek.

2020. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
91%
Nekem elsőre ijesztő, de nyilván szokni kell. Jobban tetszett az előző design.
2020. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Átláthatatlan és ha már energiát fektettek be miért nem lett full responsive? Telefonon továbbra is kínlódás használni.
2020. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
69%
Nekem közömbös. Majd megszokjuk ezt is. Szerintem nagyobb baj, hogy a saját kérdés törlése/módosítása nem került bele ebbe a verzióba sem.
2020. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
82%
15-össel abszolút egyetértek.
2020. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 szántóvető ***** válasza:
100%
szintrendszerrel járó bónuszok??aki gyakran ír a politika-rovatba annak esélye nincs előrébb kerülni.aki úgymond nem politizál az értékesebb válaszoló ezek szerint?be sem kellett volna vezetni ezt a szintlépősdit.engem speciel jobban érdekelne a válaszolók felhasználóneve,de ezt továbbra is el lehet rejteni.
2020. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!