Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Bejön neked ez az új skin?

Bejön neked ez az új skin?

Figyelt kérdés
?

2020. máj. 12. 11:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Másik probléma, hogy az anonim válaszolók nem különböztethetőek meg egymástól. Eddig legalább a százalék alapján meg lehetett mondani ki kicsoda. Így meg majd lehet találgatni. Egyébként tényleg indokolt lenne a név kiírása. Úgy azért látható lenne ki mit írt és elkerülhető lenne az is, hogy 100 kérdésből 96 kamu legyen (a multiaccokra nem is merek gondolni).

A bónuszokat én sem értem. Sok esetben egyértelműen felesleges válaszolni még akkor is, ha az előremozdítaná a kérdést, mert sem a kérdező, sem a válaszolók egy része nem kíváncsi ellenvéleményre. Ha megfogalmazod már le is vagy pontozva. Persze, az ember inkább nem válaszol. Nem a pontozás miatt, hanem mert felesleges.

A másik gond, hogy itt szokássá vált, hogy nem kérdést, hanem "fórumtémát" indítanak az emberek. Az esetek többségében 6-8 oldalon megy a vita a nagy semmiről. De biztosan nem arról ami a kérdés volt. Sokszor a kérdés sem kérdés valójában, hanem "kinyilatkoztatás" mert a trollok rájöttek, hogy a így még könnyebb dolguk van.

Összességében az a gond, hogy nem látni mi a célja az oldal vezetésének az oldallal. Csak hagyja folyni, hadd menjen. Jó lenne látni, hogy fórumot szeretne ahol megvitatnak egy kérdést vagy valóban kérdés/válasz oldalat ahol nincs helye offnak és a kérdező dönti el, hogy számára mi volt a leghasznosabb válasz.

2020. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

#21


Hála az égnek az oldal vezetése (számomra) kvázi kötelezővé tette az anonimitást...

Amikor át akarom állítani, ezt írja:

"A moderátor döntése alapján a neved nem állíthatod publikusra (weboldal címet, e-mail címet, trágárságot vagy egyéb tiltott dolgot tartalmazó nevek nem tehetők publikussá)!"


Gondolom nem kell mondanom, hogy a felhasználónevemben egyik sincs.

De vagy akkor legalább ha nekik nem tetszik, felajánlanának egy módosítási lehetőséget...

2020. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 szántóvető ***** válasza:
100%
mi a felhasználóneved?gondolom nem puncicus.
2020. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
79%

#23

Írtam nekik egy e-mailt, most kaptam üzenetet hogy hiba történt, és már működik. :)

A nevem látod a válaszaim felett mostmár.

2020. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be.
2020. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Zavaros, összefolyó, áttekinthetetlenebb a régihez képest.
2020. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!