Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet elküldeni egy...

Hogy lehet elküldeni egy választ vagy a saját kérdésre a kommentet?

Figyelt kérdés
Vakon használom az oldalt. Egyszerűen semmi lehetőséget nem találok, hogy hogy kell elküldeni egy kérdésre adott választ. Idáig ott volt, hogy válasz/komment küldése, és arra ugorva enter. Most próbáltam rögtön enterrel küldeni rögtön ahogy megírtam, kerestem valami gombot vagy akármit, de semmit nem találok.

2020. máj. 12. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy doboz ezzel a felirattal:

"Tudod a választ a kérdésre? Ide írhatod!"

Belekattintasz és már küldheted is.

2020. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ugyanott van, ahol előzőleg is volt a gomb.
2020. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom, hogy vakon használod az oldalt. Az nem tudom, milyen, arra nem tudok válaszolni.
2020. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy próbáltál/próbáltatok segíteni. 😍 A szövegdoboz megvolt, írni is tudtam bele, csak az elküldésre a gomb nem. Sikerült megoldani. Nem egyszerű, de megoldható...
2020. máj. 12. 13:42
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha esetleg erre téved más vak hasonló gonddal:

Válasz mezőbe belelépni-egérkurzorral odanavigálni (NVDA- val insert+/ )- /-el belekattintani-így előbukkan a küldés gomb.

Mostmár lehet írni és küldeni.

2020. máj. 12. 13:48
 6/7 A kérdező kommentje:
"Belekattintasz és már küldheted is." Ezzel roppant sokat segítettél egyébként! Enélkül még mindig nem tudnám a megoldást. 🤗 Ebből tudtam, hogy egérkattintást kell szimulálni.
2020. máj. 12. 14:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom alakulgat még az oldal, válaszolni már lehet mindenféle ilyen friktifrakti mód bevetése nélkül, meg nagyrészt saját kérdésekre is lehet kommenntet küldeni plusz lépések nélkül. Köszönöm, örök hála 😊 Azt hiszem már csak akkor a százalékok láthatósága nem elérhető számunkra. Nagyon telhetetlen lennék ugye, ha örülnék ha ismét számként szerepelne nem színezett pipaként? 😂
2020. máj. 12. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!