Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen lenne a tökéletes GYIK...

Milyen lenne a tökéletes GYIK dizájn számotokra, milyen színű, megjelenésű?

Figyelt kérdés
Akár zöld, akár hupilila, comic sans.. hogy tetszene nektek leginkább? akár jöhetnek képek is, saját dizájnok is (paintban összetákolt főoldal megjelenés tervre gondolok)

#gyik #dizájn #GyakoriKérdések #oldal megjelenés
2020. máj. 12. 19:21
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
A code1 helyére valamiért nem engedi bemásolni, amit linkeltél. Illetve bemásolja csak x-et ír ki.:(
2020. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
A linkkel lehet baj, de nem hoz ki semmit.
2020. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, megkaptam a privit is. A világos témának szerintem kellemes színei vannak, de a sötét nem sikerült jól. Pl a kérdéseknél nem írja ki, hogy mennyi válasz érkezett. Azért kíváncsi lettem volna, hogy milyen lenne, ha magamnak csinálnám.:)
2020. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Tudod szerkeszteni az enyémet is, és új dolgokat is tudsz hozzáadni. :)


Csak azért csináltam így meg, mert írtad, hogy nem engedi bemásolni. (meg Drive-on sincs már ott az a txt, mert külön mappát csináltam a témáknak, s kicsit módosítottam is rajta)



Katt az Edit-re (ceruza ikon) majd a Code 1 alá beírod, ami kell.


S hogy honnan tudod, hogy mit hogy kell írni? Gyakorin nyomsz egy F12-t, mert akkor előjön az oldal forráskódja. Ha meg a kód fölé viszed az egeret láthatod, hogy mi mit jelöl. Az almenüket szépen lebontogatod, s megpróbálsz rájönni, hogy mi minek a színét adja. (én pl még nem jöttem rá, hogy ha több oldal van, az aktuális oldal számának a háttere az melyik) De ha megvan, akkor Ctrl + C -> Code 1 alá -> Ctrl + V, és átírod a színt.

De először ki kellene találni, hogy milyen színekkel nézne jól ki az oldal, mert a sötét témám minél többet nézem, annál roszabb. :D

2020. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy az a link nem szükséges hozzá, amit mondtál, hogy a code1 helyére másoljak? Akkor megpróbálom anélkül. Arra rákattintva azt írta, hogy a fájl nem létezik, így nem is próbáltam utána.
2020. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült, köszönöm!:) Készítek én is egy világosat és egy sötétet.:)
2020. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Amúgy elvileg készül egy sötétebb színséma is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1048007..

2020. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval a világos theme kész lett. A tiedet alakítottam át.


[link]


Hogyan arra az oldalra egyébként feltölteni, hogy letölthető legyen? Ha megadom a színkódokat meg tudod csinálni? Vagy hogyan kell?

2020. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
[link] Bocs az előző nem jó.
2020. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Esti?


[link]

2020. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!