Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet látni a...

Miért nem lehet látni a kérdésekre adott válaszok vagy kommentek időpontját az új formában?

Figyelt kérdés

Rendkívül kellemetlen és időrabló, hogy nem látszik az óra/nap a válaszok és kommentek után anélkül, hogy újra megnéznénk a kiírt kérdést.

Részint nem tartja senki észben, hogy az adott kérdésre eddig hány válasz érkezett, részint nem lehet tudni, írt-e kommentet a kérdező. Mert az nem számít bele a válaszokba. Vagyis visszanézés nélkül nem lehet tudni, van-e folytatás vagy nincs, mert a kérdések mellett kívülről csak a válaszok száma látszik.



2020. máj. 12. 19:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
Lehet látni.
2022. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

előző, most nem olvastam el a többi választ, de szerintem arra gondolt a kérdező, hogy a megválaszolt kérdéseid nevű lista, vagy akármelyik másmelyik, pl akár kategóriánként is, vagy csak a figyelt kérdések, vagy satöbbi. Szóval amikor nem belenyitsz a kérdésbe, hanem amikor kivülről látod; akkor az utolsó válasz dátumát.


de egyébként régebben engem pl még az is zavart, hogy belekattintva a kérdésbe még nem mindenhol a válaszdátumokat írja ki -ami nekem egyértelműbb, könnyebb lett volna- hanem, ha még friss a kérdés/válasz , akkor azt írja ki oda, hogy ma, vagy tegnap, vagy tegnapelőtt.


meg amúgy én tényleg szerettem én is, amikor látszódtak még az utolsó hozzászólás dátumai kívülről is, és szerintem most is jó lenne, most is tetszene , ha úgy lenne. Meg még ha van olyan megválaszolt, amihez érkezett új, de nem tartok/m olyan fontosnak, és későbbre akarom hagyni, akkor még mindig kötelezően ott a karika a menüben a megválaszoltjaid szó mellett, amíg ki nem nyomod. Hiába arra a kérdésre csak később vagy kíváncsi; de mindenképpen visszatérnél mondjuk, de ha kinyomnád a karikát, lehet, hogy elfelejtkeznél róla; de most lehet, hogy hülyeséget írtam, de én is jobban szerettem dátumokkal; de attól még lehet ott a karika is, csak jobb, ha legyen ott dátum is. Nekem az úgy sokkal kényelmesebb. Bocsi, ha valami nem jót írtam. ♥♥ Amúgy már beletörődtem, meg megszoktam hogy nem lehet látni a dátumokat; de dátummal azért mégiscsak jobb lenne. Lehet jobban lenne ingerenciám megnézni, nekem ha látom a dátumokat, úgy mégis sokkal kényelmesebb; mintha kijelzi kis karikával az új választ. Mert a karika nem kell, lehet, hogy néha kinyomom; de akkor hogy jegyzem meg, hogy melyik kérdésre akarok még visszatérni; hogyha nem látom a dátumot? Én jobban szeretem az agytornás verziót tehát. Amikor a dátumokat nézzük. Plusz, ha jobb klikkel akarok több kérdést megnyomni egyszerre, és korábban már meg volt nyitva egy oldal, hogy ott a karika, vagy pont akkor írnak választ, amikor én nézem a kérdést, tehát nem maradok le válaszról, akkoris megjelenik ott a karika, mintha megint új váalsz érkezett volna, pedig nem,mert pont egyszerre érkezett az új válasz -és nyitottam meg egyszerre; tehát láttam a választ; de a karika akkoris kijelzi, és rácsodálkozok, hogy ,,Nahát, jött megint erre új válasz, amíg kikattintottam belőle át a megválaszoltakhoz?" És akkor nem,mert megvolt nyitva pont a kérdés, tehát ott voltam, láttam, de azért még azt a választ is kijelzi a karika. SZóval nekem ez így nem annyira jó, de már beletörődtem azért nagy százalékban; csak, hogy megint feljött ez a kérdés; az előhozta bennem a nosztalgiát. Hogy, ha van egy jó funkció,ez a dátumos; akkor miért kell megsemmisíteni. Szal ha jó ott, jól működik, az emberek megszokják,szeretik; akkor miért kell kivenni?


---

Vissza a másik dátumoshoz, ez a ma-tegnap-tegnapelőtt nemtom, régen hogyan volt, de sokkal praktikusabb a számszerű dátumot odaírni szerintem; úgyis ott van az idő a képernyő sarkában, Windows-on legalábbis ottvan,ha föléviszem az egeret, kiírja dátum szerint is, szóval az úgy nekem jobb; mert a tegnapelőttnél pl ha szeretném tudni, akkor rá kell menni a naptárra, jó, de mondjuk úgyis, de én inkább számhoz tudnék jól viszonyítani. Hogy ma ennyi van, akkor ebből le kell vonni kettőt, és akkor írták ki a kérdést. Szóval nekem számszerűleg jobb lenne; minthogy ma vagy tegnap, vagy tegnapelőtt; mert azt meg hiányolom, hogy ma-tegnap-tegnapelőtt a számot csak akkor látom, amikor kijelentkezek.

2022. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!