Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lenne egy ötletem, az oldal...

Lenne egy ötletem, az oldal újításával kapcsolatban. Mit szólnátok illetékesek, és olvasók/kérdezők, ha mindenkinek lehetne egy avatarja valamilyen formában?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát rohadtul ne legyen semmiféle avatar... én nem is használnám többé az oldalt. épp az benne a jó hogy névtelen. Mármint akkorse tudnák meg az igazi nevemet, meghogy ki is vagyok, de én azt se akarom, hogy tudják, hogy ugyanaz az ember írkálja a válaszaimat. Nehogy beújítsanak valami ilyesmit mer kigrok az ablakon
2009. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
így van, te csak ne újítgass, nem véletlen anonim az oldal. tartsd tiszteletben
2009. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ugyanígy anonim lehetne, valószínűnek tartom, hogy senki nem tenné ki a fejét...:D miért baj az, ha látják, hogy ugyanaz az ember válaszol?
2009. aug. 26. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mert az emberek,névtelenül könnyeben kérdeznek , illetve adnak válaszokat

bocs ezt inkább ne

2009. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
neeee akkor többet nem nézném ezt az oldalt!ez így jó ahogy van!
2009. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor könnyeb kitalálni h ki vagy, mert az avatar alapján megnézik a kérdéseidet a válaszaidat és összeáll a kép. ez szar nehogy legyen
2009. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!