Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Örülsz, hogy visszajött az...

Örülsz, hogy visszajött az ismerkedés funkció?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 17:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Akkor örülnék neki, ha az ezotéria megszűnt volna, és máshol is tiltják az ilyen jeggő kérdéseket.
2020. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

#1-es:

Miért lenne jó ha megszűnne az ezotéria? Azért mert téged nem érdekel? Személyszerint én sem sűrűn vagyok ott, de nem panaszkodom, mert ha valami nem érdekel akkor nem foglalkozok vele. Ezt javaslom neked is, hiszen nem kötelességed odaírni.


Ennyi erővel töröljék a humor kategóriát is, mert nem vahyok vicces kedvemben. Meg az állatok kategóriát, mert háziállatom sincs jelenleg és mivel elég jó formában vagyok ezért a fogyokúrásat is törölni kellene. Meg a sportot, mert...

Érted?

Felsorolhatnánk mindet ilyen indokok miatt, mert van akit nem érdekel. Ha nem érdekel akkor ne nézd!


U,i.:Bár szavaztam, de itt is leírom: Igen örülök, hogy visszajött ez a funkció.

2020. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Igen.

De csak azért mert így hátha nem írnak rám 10-en, miután a Szexualitás kategóriában egy válaszhoz beírom hogy 19L...

2020. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Már most lecsökkent a szexualitás kategória forgalma szerintem. Kérdés és válasz is mintha kevesebb lenne.
2020. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!