Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit jelent itt a Gyakorin az...

Csicsky kérdése:

Mit jelent itt a Gyakorin az 5-ös szint esetében az alábbi feltétel?

Figyelt kérdés

Nálam az 5-ös szint esetében többek között a következő szöveg olvasható a pipával ellátott kis négyzet után:

Törölt kérdéseid száma maximum 1 vagy maximum 4% (jelenleg 0%)

Most akkor ez úgy értendő, hogy maximum 1 törölt kérdésem lehet, de úgy, hogy ez egyúttal ne lépje túl a kérdéseim 4%-át? Vagyis az 1 törölt kérdés mellett kell, hogy legyen legalább 24 nem törölt kérdésem, mert akkor 1/(1+24)*100=4%? Ha pl. az 1 törölt kérdéssel együtt összesen 20 kérdésem lenne csak, akkor a törölt kérdések száma az összes kérdések számának az: 1/(1+19)*100=5%-át tenné ki és ez nem felelne meg az 5-ös szinthez szükséges feltételnek. Így kell ezt érteni?

Úgy nem értelmezhetem, hogy minden 25-ik kérdésemet törölhetik és akkor maximum 4% lesz a törölt kérdéseim száma és még megfelelek az 5-ös szintnek, mert akkor minek van ott, hogy: törölt kérdéseid száma maximum 1. Vagyis ennek az alapján, ha egyszer szert teszek két törölt kérdésre, akkor a lecsúszok a hármas szint alá és örökre a kettes szinten rekedek? Most akkor hogyan kell érteni ezt a „törölt kérdéseid száma maximum 1” feltételt, mert ez valahogy nem világos a számomra?



2020. máj. 13. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Akinek kevés kérdése van, annál maximum egy.

Akinek már több kérdése van, annak maximum 4%.

2020. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont 2 törölt kérdésem van és 14 kérdésem.A kettes szinten voltam így.Majd direkt ezért feltettem egy kérdést hogy hogy 13%-ról 12%-ra csökkenjen a törölt kérdések száma ,ezzel már a harmadik szintre léptem,most felkéne tennem vagy tíz kérdést hogy lecsökkenjen a százalék 8%-ra.És így tovább.Szóval akinek 2kérdését törölték az is léphet előre csak rohadt sok kérdést kell feltenni hogy levigye a százalékot
2020. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és te rosszul értelmezed,VAGY kapcsolat van a két feltétel között te meg ÉS kapcsolatként értelmezed.Ha az egyik teljesül (pl max 1 törölt kérdés) akkor már jó vagy
2020. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Ezt írod: „Ha az egyik teljesül (pl max 1 törölt kérdés) akkor már jó vagy.”

Ez rendben van, de ha egynél több kérdésem van törölve, akkor a max. 1 törölt kérdés már nem érvényes és ha ebben az esetben még nem lépem túl a 4%-ot, akkor is minden rendben van és maradok az 5-ös szinten?

2020. máj. 14. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Igy van,akkor maradsz az ötös szinten.

Nálam a hármas szintnél ez a feltétel: max 1 törölt kérdés vagy 12%

Van 2 törölt kérdésem de pont 12%-on vagyok és így teljesítettem a feltételt

2020. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha ez így van, akkor jó.

Mindenkinek köszönöm a válaszát!

2020. máj. 14. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!