Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A moderátorok miért törlik...

A moderátorok miért törlik minden bejelentett kérdést? Én egy tök normális kérdést tettem fel is kitörölték. Mert "nem felel meg a kérdéskiírás alap feltételeinek"

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is törölték egyszer teljesen alaptalanul. Letöltéssel kapcsolatos dolgot kérdeztem, csakhogy ez egy abszolút legális letöltés volt, az interneten keresztül megvett termék kulcsának az aktivációja. Gondolom ők csak a "letöltés" szót vették figyelembe (vicces, hogy milyen pejoratív értelmezése lett ennek is). Írtam nekik, elnézést kértek és kiírhattam újra. Ha gondolod tedd meg, majd felülvizsgálják, de ha valóban ütközik valamelyik alapelvvel, akkor úgysem fogják megengedni, hogy kitedd.
2013. ápr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy az első válaszoló is írja, tévedhetnek. Nem lehet minden területen naprakésznek lenni, lehet hogy csak félreértik és már törlik is.


A kérdés alapproblémájára reagálva:

- nem törölnek minden jelentett kérdést

- törölnek olyan kérdéseket amiket nem kellene

- nem törölnek olyan kérdéseket amiket kellene

2013. ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Neuhauser László ***** válasza:

Én egyszer egy olyat tettem fel, hogy "nem tudtok Szombathelyen olcsó albérletet?"


Erre törölve lett, mert feltételezem az "olcsó albérlet" - et nézték csak, és az indoklásban az állt, hogy ez nem egy adok-veszek oldal, ne adjak fel hirdetést


--


Egy ismerősöm kiíra, hogy nagyon unatkozik, fel akar hívni valakit, akinek van kedve hozzá


kérdés törölve - indok "Nem társkereső oldal"


--


Windows 8 telepítéssel kapcsolatos problémáról írtam be egy kérdést, megemlítettem, hogy KHM oldalról szerzett verzióval is próbálkoztam


Lérdés törölve - "szerzői jogsértés"

2013. ápr. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindhárom kérdést megfelelő indokkal törölték, egyik sem felel meg az oldal szabályainak. Mi a probléma? Elég nagy káosz lenne ha mindenféle kérdést fel lehetne tenni, olyat is aminek semmi köze az oldal alapfelállásának (konkrét kérdésekre konkrét válaszok, fórumjellegű beszélgetős témák, hirdetések, kamukérdések, törvény/jogsértő és válaszok egymás szapulása nélkül).
2013. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!