Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem törlik azokat a...

Miért nem törlik azokat a válaszokat, amelyekben egy korábbi válaszoló számon kéri, hogy miért pontozták le a válaszát?

Figyelt kérdés
Mivel mindenki úgy értékel, ahogy akar, az ilyen válaszok szerintem kötekedésnek minősülnek.

2020. máj. 23. 09:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég könnyen neveznek itt másokat trollnak.
2020. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
11: Aki kamukérdéseket tesz fel, másoknak beszólogat, provokálja őket, mégis mi másnak nevezhetnénk?
2020. máj. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor nem kamu kérdésre is oda írják. Ezekről van szó.

Sokszor olyanoknak is oda írják, akiknek a beszólásait nem hajlandóak elviselni, hiába kapcsolódódik a témához, kérdéshez. Ezekről van szó.

Lehet az váltja ki, hogy vannak valódi trollok és ők olyan kifinomultak , hogy könnyű összekeverni őket egy valós emberrel. A troll egyik célja ez, hogy ellehetetlenítse a kommunikációt. És sokan bedőlnek. Valós kérdésre és valós válaszra írják oda, hogy troll. Ezekről van szó.

Túl könnyen dobálják ezt a megítélését.

2020. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%

Kizártnak tartó m a 10es hozzászólásban lévő számok valódiságát. Nem mondom, hogy nem fordul elő, mit ír, de senkinek nincs ideje 20 fiókot és 20 IP-t csak azért fenntartóani, hogy itt valakit cikizzen.

Ez olyan túlzás, ami miatt a valóságtartalma a 10es hozzászólásnak megkérdőjelezhető.


A pontozás továbbra sem jelent semmit. Sok jó válsz le van pontozva és rossz, kifejezetten káros, bántó válaszok felpontozvan. Egy pontszámhoz elég 2 szavazat. Haverjának is elküldheti a kérdés linkjét és 10 másodperc alatt kész a 0% 2 leszaazással.


Innentől az oldal azokat bünteti "inkonzisztens szavazati aránnyal" , meg pont levonással, akik egy 0%os válaszra pozitívan reagálnak.

Máris az oldal támogatja, hogy a lepontozás terjedjen.


Nem kell ehhez hatalmas szám. Elég 2 szavazat.


Aztán, ha emiatt te rosszul érzed magad, mert juj a gyakori kérdések oldalon nem elég nagy a pontszámod.... Ne haragudj, de erről sürgősen beszélj egy pszichológussal!

2020. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%

14: Figyu, írom, hogy nem velem történt, másvalakitől olvastam. És az, hogy te mit hiszel el, nem változtat a tényeken. És nem egy válasz pontozásáról van szó, hanem a felhasználó hasznos válaszadási arányáról, ha esetleg nem volt érthető. Ehhez nem elég 1-2 negatív osztályzat, több tucatot be kell nyomni, hogy ilyen durván lecsökkenjen. Furcsának hangozhat, de léteznek olyan emberek, akiknek az okozza a kielégülést, ha itt másnak beszólhatnak és lepontozhatják. Olyan esett már meg velem, hogy kiírtam egy kérdést, jött rá egy provokatív válasz, amit jelentettem, törölték is és az illetőt letiltották. De utána visszaregisztrált más IP-ről, és megint beírta. Ismét törölték, megint ugyanaz lett, majd még egyszer lezajlott. Végül a moderátorok nem láttak más megoldást, mint törölni a kérdésemet, mint értelmetlen vitahalommá vált felületet. De ott van még Balázska, a munkaügyis kategória kamukérdezője. Hiába törlik és tiltják ki, sokszor még aznap újra megjelenik.

Amiatt meg szerintem jogosan érezném magam rosszul, ha olyannira lecsökkenne az arányom, hogy hiába írok valahol hasznos és reális választ, a kérdező nem veszi figyelembe, mert alacsony pontszámon vagyok.

2020. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
30%
A valóság elég sokat változtat egy "hallottam, hogy valaki mondta" állításon, amit ténynek tűntetsz fel.
2020. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
16: Javaslom, hogy olvasd tovább a kommentemet. Ott már velem történt esetekről is írok.
2020. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
31%

Ez nem tény. Ez vélemény.

Tény akkor lenne, ha konkretizálnád és objektíven lehetne látni mindkét oldalt.


De nem lehet. Csak egy story. Csak a te véleményed.

2020. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
69%

4. 8. Erre az esetre írtam most ki egy kérdést/javaslatot ami úgy gondolom talán javítaná helyzetet és egy kicsit talán növelné az oldal színvonalát ha meg valósulna, de úgy tűnik, hogy vannak egypáran akiket nem zavar a dolog, vagy szeretik az értékeléseket like/dislike értelemben használva megbosszulni a nekik nem tetsző véleményeket vagy nem tudom, szívesen meghallgatnám az ellenérveket, de azt eddig nem írt senki.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1054081..

2020. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!