Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van egyes kérdéseknél,...

Miért van egyes kérdéseknél, hogy a rá érkező válaszokat nem tudom értékelni?

Figyelt kérdés
Szóval ma belefutottam több ilyenbe, nincs ott az értékelési lehetőség a válaszolóknál. Lehet így ezt beállítani, vagy én lettem letiltva róla egyes témakörökben? Néztem az oldalon, de nem találtam erről semmit.
2020. jún. 12. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Ismerkedés kategóriában nincs értékelés, ott bármelyiket fogod nézni, nem lesz rá gomb.
2020. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt a kategóriát nem nézem,igazából teljesen random módon van ez, és hiába frissítem az oldalt nem változik.
2020. jún. 12. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg olyan kategória, aminél nincs erre lehetöség - több is van.

Meg a kérdezöt nem lehet értékelni.

2020. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor kicsit kiegészítem: az állatok témakört szoktam nézni sűrűn, ezen belül is van hogy nincs értékelési lehetőség.

Tudom, hogy a kérdezőt nem lehet értékelni.

És azt is értem, hogy bizonyos kategóriákon belül szintén nem lehet.

Lehet ez az oldal hibája az én esetemben?

Köszönöm a válaszokat! :)

2020. jún. 12. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha megtalálsz egy ilyen kérdést, akkor azt linkeld be, meg hoyg melyik választ nem tudod értékelni. Akkor meg lehet nézni, hoyg ez csak nálad van-e így.
2020. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm :)
2020. jún. 12. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem 100%-os az oldal működése az új dizájn óta. Előfordulnak ilyesmi hibák, nem csak nálad.
2020. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!