Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek az új vagy a régi...

Szerintetek az új vagy a régi GYIK felület a jobb?

Figyelt kérdés
Nekem a régi hiányzik, az ikonikus volt.

2020. júl. 3. 23:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Régit jobban szeretem
2020. júl. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Most mit pontozzátok le Gandalfot?
2020. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a mostani sokkal modernebb, a régi dizájnja nagyon elavult, ezredforduló-környéki volt. Viszon van még egy-két hiba, néha pl nem tudsz rákattintani az értékelésnél, vagy a kérdések eltávolításánál az X-re, olyankor újra kell frissíteni az oldalt, hogy működjön.
2020. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%
Ami továbbra is hiányzik, hogy nem lehet kijelölve egyszerre sok kérdést töröl i a megválaszolt listából/ telefonon nem, gépen nem néztem/
2020. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
Így hogy megszoktam, jobbnak tartom. Sötét téma nagyon jó. :D Az hogy látom a többiek válaszát, miközben én írok, szintén jó. A "válaszadó %-ban hasznos válaszokat ír" az hiányzik viszont. :(
2020. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
84%

Sok jó dolgot hoztak az új felülettel, de nekem is hiányzik a százalékos kijelzés a válaszadás hasznosságáról.

Biztos kell, hogy még anonímabb legyen az oldal, de simán vissza is lehet ezzel élni. Meg igen, na, jó volt, hogy be lehetett azonosítani egy-egy válaszadót. :D

Az viszont jó, hogy kategóriánként van megállapítva a válaszadás hasznossága. Meg a szavazás is, az új válaszokról szóló kijelzés, a válaszadáskor lehet látni az előzőeket, üzenetekben látható az előzmény...szóval sok jó új jött. Csak hát az a százalékos kijelzés...:D

2020. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Régi
2021. márc. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!