Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek fajt a melle terhesség...

Akinek fajt a melle terhesség elején, az egész felület fajt, vagy inkább különböző pontokban?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem különböző pontokban
2019. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a bimbóm.
2019. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak a bimbó. De az nagyon. Égő, csípő érzés volt.
2019. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egész éjjel nappal. Melltartóban jobb volt, néha még éjjel sem vettem le... Legalább tudtam aludni.
2019. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egész. És sokkal intenzívebben, mint egyébként, amikor menzeszt jelzett. És nagyon érzékennyé vált. Soha nem voltak olyan érzékenyek, mint a terhesség elején. Bár ez megmaradt utána is.:)
2019. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem mindenkinél egyforma :)
2019. okt. 14. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egész. Pont mint mensi előtt csak sokkal jobban. A 18. Hétig. A férjemnek nagyon bejött mert ugye nagyobb lett. De mondtam neki ha csak ránéz, megverem. Ennyire fájt.
2019. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!