Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Téged nem idegesít, hogy...

Téged nem idegesít, hogy állandóan értesítést kapsz arról, hogy változott a toplistás helyezésed?

Figyelt kérdés
Mobil nézetben a kis piros jelzés, hogy valami újdonság van,aztán kiderül, csak a toplistás helyezésed változott
2020. júl. 11. 22:22
A kérdező szavazást indított:
De nagyon idegesít, kikapcsolnám, ha lehetne
Fel sem tűnt
Engem kifejezetten érdekel ez az információ
36 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Kb. 1 és 2 másodperc között van az az időintervallum, ami alatt ki lehet ikszelni.

Ennél komolyabb dolgok is vannak az életemben, ami miatt idegeskednem kell(ene).

2020. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Én nem kapok...


Pedig a kedvenc kategóriámban dobogós vagyok általában

2020. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Sosem érdekeltek a toplisták (sem itt sem máshol), így számomra teljesen érdektelen egy ilyen értesítés.

Mobilon zavaró, amikor alapból nem látom a menüt csak fent a köröket és ott az értesítő, lenyitom, megvárom míg betölt és akkor derül ki, hogy csak a toplista.

2020. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó én is pont erre gondoltam
2020. júl. 12. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miután a toplistás helyezés minden áldott nap változik, ezért ez nem információ.

Nem kellene kijelezni.

2020. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Há! Én nem mobilról netezek:) Enyémről nem is lehet. :)
2020. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!