Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Most így ennyi idő elteltével,...

Most így ennyi idő elteltével, mi a véleményetek a Gyakorikérdések új kinézetéről és az új funkciókról?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 02:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem rossz, de hiányolom a javítás lehetőségét, a kérdés-válasz jelentése esetén az indoklás funkciót - bár igaz, van olyan, hogy más miatt problémás a válasz-kérdés. Egyszer valaki javasolta, hogy csak a hasznos gomb maradjon, és akkor nem lehet lepontozni másokat, és nekem akkor valami miatt egy ideig tényleg csak a zöld pipa (hasznos válasz) gombom volt, és azt hittem bevezették, de nem. Talán ezt érdemes lenne mégis megfontolni.

Tulajdonképp megszoktam - viszonylag gyorsan - az új kinézetet, és a funkciókat.

2020. júl. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 belapus ***** válasza:
96%
Számomra határozottan pozitív irányúak a változások.
2020. júl. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az probléma, hogy ha a válaszírás kezdete és az elküldés gomb megnyomása között elmegy a net, akkor a kapcsolat helyreállítása után se megy el a válasz. A réginél ez simán ment. A többi dolog nem zavar, kicsit csicsásnak érzem az új kinézetet, de a régi se volt semmi...
2020. júl. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Megszoktuk.
2020. júl. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elmegy, bár szebb nem lett.


Ami viszont kifejezetten zavar, az az, hogy eltűnt a dátum a "Megválaszoltjaid" és a "Saját kérdéseid" rovatban - vagyis tippelgetnem kell, hogy érkezett-e már új reakció, mióta utoljára jártam az adott témában.

2020. júl. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, kék számmal jelzi, ha egy adott kérdésre érkezett új válasz.
2020. júl. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Sokan kérték vissza a régit az elején és már senki se kéri vissza mert elfelejtették és megszokták én is megszoktam már az újat nekem se tetszett az elején
2020. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Megszoktam, mar nem is emlekszem milyen volt a regi 🤪
2020. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a betűk még mindig rosszak benne, és túl fényes, a jelentéseket meg nagyon lekorlátozták - a többit meg lehet szokni. Van benne, ami jobb lett.
2020. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"kék számmal jelzi, ha egy adott kérdésre érkezett új válasz."


Ez fel sem tűnt - köszönöm szépen!

2020. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!