Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van, akit fizet a gyk, vagy...

Van, akit fizet a gyk, vagy sokan tényleg ennyire függők?

Figyelt kérdés

Meg lehet nézni egyes kategóriák első toplistásait, ők ezt napi hány órába tolják? Ez nem okoz addikciót, megszállottságot?

Ui. a moderátori munkát támogatja valaki, hol toborozzák őket?



2020. júl. 25. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez is ilyen fuggoseg, mint a fecebook..
2020. júl. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Egyrészt függőség, másrész unatkozás, és a politika kategóriában tuti vannak fizetett fideszes kommentelők, hiszen arról már több cikk is megjelent, hogy a fidesz fizet a havi 60ezret. Mo-n meg köztudott, hogy rengeteg ember bármire hajlandó a pénzért.
2020. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizeti senki őket, csak nincs életük. Meg szerintem otthon se csinálnak sok mindent. Lehet panelban laknak ki tudja. Mondjuk ha én városban laknék, sose lennék otthon.
2020. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
#2,hol lehet megtekinteni azt a cikket?
2020. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene fizetni ha ennyi függő ember van?

A moderátorok pedig biztos nem dolgoznak ingyen. Miért tennék? Csak mikor most beléptem 3 reklám jött fel, plusz ami ennél a kérdésnél van. Ezt szoroz meg a aktív felhasználók számával. Tehát bőven ki tudják fizetni őket.

2020. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Hát a 30 naposban én is az első 50-ben vagyok 2 kategóriában, pedig azokban annyira sokat nem válaszolgattam, értékeltem.
2020. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!