Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi van a GYIK ötödik szintjén?...

Mi van a GYIK ötödik szintjén? Ti örültök a szinteknek vagy szerintetek fölösleges?

Figyelt kérdés
2020. júl. 28. 18:48
 1/7 belapus ***** válasza:
87%

"Aktuális szinted:

5


Regisztrációd legalább 180 napos.


Válaszaid száma legalább 250 (** válaszod van.)

VAGY

Kérdéseid száma legalább 50 (** kérdésed van.)


Válasz hasznossági százalékod legalább 70% (jelenleg **%)


Törölt kérdéseid és válaszaid száma maximum 3% (jelenleg **%)



Jogosultságaid:

Korlátozás nélkül írhatsz válaszokat.


15 percenként egy kérdést írhatsz.


Korlátozás nélkül írhatsz privát üzeneteket.


Csatolhatsz szavazást a kérdésedhez.


Jelentheted a moderátor felé a szabályszegő kérdéseket/válaszokat.


Korlátozás nélkül állíthatsz be kedvenc kategóriákat."


A *-okat én helyettesítettem be.A szintekbe sorolással egyértelmű lesz egy felhasználó számára, mihez van joga és mihez nincs illetve ösztönző szerepe is lehet, mert tisztában van a felhasználó azzal, mit kell tennie a vágyott jogosultságért.

2020. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a pipa.


És azt lehet tudni, hogy melyik a legmagasabb szint? Lehet én vagyok az ügyetlen, ezt sehol nem találtam.

2020. júl. 28. 18:58
 3/7 belapus ***** válasza:
84%
5 szint van.
2020. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

"Jogosultsági szintek

Bejelentkezés után a saját menüdben a neved mellett láthatod a Jogosultsági szintedet. Ez egytől ötig egy szám. Frissen regisztrálva első szintű vagy. Aktivitásoddal teljesíthetsz bizonyos feltételeket, melyektől a szinted nőhet és a jogosultságaid köre bővülhet. Így változhat az is például, hogy milyen gyakran kérdezhetsz.


Ha a szintedet jelző számra kattintasz, részletesen elolvashatod aktuális jogosultságaidat, illetve hogy mire van szükség, hogy a következő szintre léphess."

2020. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én már a 9000. szinten vagyok, jó válaszokért a moderátorok habos kakaóval és egy szelet süteménnyel kedveskednek nekem.
2020. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Mikor bejött ez a szintezés, minimum 3 olyan kérdés volt, ahol minden szint jogosultságait leírták.


Én örülök neki, mert egy troll értékelése legalább nem számít olyan sokat, miután visszaregisztrált ide.

2020. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Nirvána. Negyedóránként feltehetsz egy kérdést.
2020. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!