Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ezt a kérdést vajon miért...

Ezt a kérdést vajon miért törölték pár perc után, mikor semmi szabály szegő nem volt benne?

Figyelt kérdés

Számítástechnikában kérdezett egy illető annyit, hogy miért hallja vissza a fejhallgatóján keresztül a játékostára a játékot.

Leírtam a választ hogy túl érzékenyre van állítva a fejhallgató stb.

Mire elküldtem már törölve volt a kérdés.

Gyakorlatilag 3-4 perc alatt.



2020. júl. 29. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bejelentette valaki s valami olyat talalhattak benne. Egyik ilyesmi kérdésem pl. Azzal az indokkal törölték hogy nem derül ki pontosan belőle hogy mire vagyok kíváncsi. Pedig enis elég pontosan rá kérdeztem a dologra.
2020. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Semmit nem találhattak benne, mivel egy teljesen normálisan megfogalmazott kérdés volt.

Szerintem itt moderátori hanyagság lehetett, mert el sem olvasta a kérdést csak instant törölte valamiért.

Illetve az is furcsa, hogy egy ilyen teljesen normális technikai kérdést miért jelentene bárki is. Meg általában ha jelentve van a kérdés akkor nem pár percen belül törlik, hanem van hogy eltelik 10-20 perc is.

Minden esetre furcsa ez az egész.

2020. júl. 29. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Valamiért szabályszegő volt a kérdés, vagy a kérdező.

Egyébként

"(h) Tilos a moderátorok döntését felülbírálni..."

Magyarul akár ezt a kérdésedet is törölhetik, mert megkérdőjelezted a döntésüket.

2020. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

6-8 éve használom az oldalt főleg a számtechben, tisztában vagyok azzal mi az ami szabályellenes egy kérdésben vagy válaszban. Ez egy teljesen hétköznapi technikai kérdés volt.

Szóval valami másért törölhették, és az érdekelne hogy vajon miért.

2020. júl. 29. 23:28
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Könnyen lehet hogy csak nem figyeltél fel rá, mi volt benne a szabályszegő. Hisz ugye mint írtad, egy gyors válasz végére érve már törölve volt.

És akadnak néha ilyen trollok, hogy egy normálisnak látszó kérdés alatt mittudomén, ott egy link, amiről az ember gondolhatja hogy valami releváns tartalom a kérdés szempontjából. Aztán valami troll marhaság, vagy egyenesen tiltott tartalom.

2020. júl. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..


Nyilván többször kiírta a kérdést...

2020. júl. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!