Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A moderátorok miért rakják át...

A moderátorok miért rakják át a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Pl. Ma is kiírtam egy kérdést családi kapcsolatok kategóriában és átrakták ünnepek kategóriába. Oké, mindkét kategóriában megállja a helyét, de ha én odaraktam, miért nem jó ott?
2020. aug. 25. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


Valószínűleg azért, mert a kérdés témája leginkább az ünnepekhez köthető, és nem pedig a családi kapcsolatokhoz.


Ráadásul nagyon sok olyan ember van, aki véletlenül (vagy nem véletlenül) rossz kategóriába helyezi a kérdését. Pl a múltkor is láttam az elektronikus eszközöknél ételekkel foglalkozó kérdést.

2020. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Valószinüleg azért mert családi ünnep volt a kérdésben
2020. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt olyan, hogy feltettem egy környezetvédelmi kérdést a politika topikban, mert politikai vonatkozású is és kimondottan politikai oldalról szerttem volna megvitatni. Az első 3 válasz egy lekezelő troll volt,írtam neki kommenteket, hogy hagyjon békén és elképesztő, hogy egyre több ilen trollkodós válaszsorozat van, nem moderálják őket. Erre nem az ő válaszait törölték, hanem az enyémeket és áttették a tudományok topikba a kérdésem, pedig ő kötött belém és a válaszai degradálóak voltak, a kérdésre nem válaszoltak. Ennyit az objektivitásról.
2020. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, Azért döbbentem meg, mert pár héttel korábban jelentettem egy másik troll két kötekedését és egyiket sem törölték.
2020. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!