Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak én érzem úgy hogy ez az...

Csak én érzem úgy hogy ez az oldal kezdi kinőni önmagát?

Figyelt kérdés
Egyre csak szaporodnak a kérdések, és egyre nehezebb visszatalálni egy-egy kérdéshez. Szerintem elbírna az oldal egy pár új dolgot, pl összetett keresést, vagy pár olyan extrát, mint legfrissebb kérdések, melyekre még nem válaszoltak (pl egy szűrővel a kérdések között)... Stb.
2008. nov. 27. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Szia! Nem, én pl. a keresésen fejlesztenék (pl. lehessen keresni az általam megválaszolt kérdések között), valamint én azt hiányolom, hogy nem látszik a "Megválaszoltjaid" között, ha a kérdező kommentelt.

Üdv.

2008. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Megvalaszoltjaid kozott ott van a kerdezo kommentje, dehogynem latszik az!

Engem a sok feleslegesen feltett kerdes idegesit, zavar, az, amit szinte naponta megkerdeznek. Azokat a kerdeseket nem szabadna engedni a gepnek, hogy megegyszer fellegyenek teve.

2008. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet lenne, ha a keresőben lehetne a válaszok közt is keresni, mert van, hogy egy adott kérdéssel kapcsolatban az egyik válaszban előforduló szóra emlékszem, de hogy hogyan volt kiírva a kérdés arra nem és nem találom.
2008. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a hasznos válasz nélküli kérdéseket böngészni, ott a szűrő a kérdéslista felett. A legfrissebb kérdések pedig ebben a listában is mindig felül vannak.

Nem értem, milyen új funkciót szeretnél erre pl.

2008. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Például pár új kategóriát is elbírna az oldal.
2008. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz, bár nekem a hasznos válaszok nélküli kérdésekre is elég sok megválaszoltat ad ki...
2008. nov. 30. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!