Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek jobb lett az...

Szerintetek jobb lett az oldal az újítás óta?

Figyelt kérdés
Nekem az elején nagyon nem jött be, de miután már használom egy ideje, kezdek rájönni, hogy jobb mint volt.
2020. okt. 8. 21:34
A kérdező szavazást indított:
Jobban tetszik, mint a régi
Van amiben jobb, de hiányzik a régi
A régi sokkal jobban tetszett
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Más lett.
2020. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Mert elfelejtetted, hogy milyen volt régen. Akkor még könnyebb volt megállapítani, hogy két válaszoló ugyanaz-e vagy akkor még nem kellett várni fél-egy órát a következő kérdés kiírására.
2020. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Pár dolgot javítottak, annak örülünk.

Pár dolgot úgy rontottak el, hogy nem volt szükséges senkinek, nem kellett volna.

Néhány dolgot mi ki tudunk javítani rajta: példál ezt a hülye szélességi korlátozást. Nálam teljes képernyős.

Nagyon hiányzik a válaszolók megkülönböztethetősége, és az, hogy többször lehessen üzenni a moderátornak.

2020. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
pár dolog a szintedtől is függ (2es problémája meg asszem a 3asé is)
2020. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Ami teljesen érthetetlen, hogy a változással beengedték a fórumozós-beszélgetős kérdéseket, ahelyett hogy megtartották volna a klasszikus információcserét (1 kérdés - 1 válasz).

Mindezt úgy, hogy az üzemeltetőnek van erre saját, direkt fórumozásra és beszélgetésre létrehozott oldala (Hoxa). Ha oda teszik az Ismerkedés kategóriát akkor két legyet üthettek volna egy csapásra, mert innen szépen kivezetésre kerültek volna a csak társalogni vágyók, a Hoxa megkapta volna a maga kis fellendülését, ez az oldal pedig maradt volna az, ami az eredeti célja volt.

2020. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5

És ennek mi értelme lenne? Nem tudom miért érdeke bárkinek is, hogy kevés kérdés jelenjen meg. Már most is van, hogy a legnépszerűbb kategóriákban is csak óránként tesznek fel egy kérdést.

2020. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem kérdések, hanem csevegők. Az oldal azért lett létrehozva, hogy ha valakinek megoldatlan problémája van (és lehetőleg már keresett a neten választ rá, de nem talált), akkor itt segíthetnek neki más felhasználók.

Még ehelyett is azt csináljuk már évek óta, hogy a triviális kérdésekre a Google első válaszait bemásolgatjuk.

És akkor ezt a még értelmesnek mondható tartalom melletti űrt tölti fel a mindenféle chatkérdés, "számoljunk el egymillióig egyesével", szólánc, viccgyűjtő meg minden lófÄsz, ami csak hígítja az oldal 'komolyságát'.

2020. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Azt nagyon elrontották, hogy a válaszolókat nem lehet megkülönböztetni. Hogy nem lehet tudni, hogy 10 választ 10 ember vagy 1 ember írt-e egy kérdéshez.
2020. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Most jelöltem egy választ, de szívem szerint ezt karikáztam volna be:


Nagyon tetszik, de egy-két dolgot visszahoznék

2020. okt. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elején még májusban anno utáltam, de azóta megszoktam.
2020. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!