Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egymás után hány hozzászólást...

Egymás után hány hozzászólást írhat ugyanaz a hozzászóló, hogyan gondolod?

Figyelt kérdés
Mondjuk van egy kérdés, amihez egy válaszod után hozzá akarsz tenni az előző hozzászólásodhoz.

#hozzászólás #gyik szabályok
2020. okt. 14. 17:38
A kérdező szavazást indított:
három
négy
öt
hat
akárhány, nincs szabály
nem tudom, fogalmam sincs
21 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kettőt, ha a klasszikus fórumetikettet veszed alapul. Az első a normális válasz, a második pedig ha esetleg ki akarod egészíteni vagy javítani az előzőt. Régen azt mondták és tartották elvnek, hogy ettől többet nem "illik" írni, mert szétfloodolja a beszélgetést az egyoldalú kommentfolyam. Főleg olyan esetben, amikor az egy üzenetben is beküldhető lett volna, helyette percenként 1-1 mondatot ír a felhasználó, mintha chatelne.


Régen itt is volt floodszabály az oldalon, de elvetették, mintha már nem számítana. A moderálást is ezzel egyidőben elhagyták, hiszen jelentős többletmunkával járt volna a floodkérdések-válaszok felügyelése.


Most pedig bevezették hogy 5 komment írható maximum, így a kérdésre meg is van a hivatalos válasz, ahogy az üzemeltető jónak látta. Az, meg hogy én, vagy egy másik felhasználó mit hisz vagy javasol, úgysem számít sehol.

2020. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kösz. Arra voltam kiváncsi, hogy mások hogyan GONDOLJÁK. Attól függetlenül, hogy "számít"-e.


Igazából NEM a "hivatalos válasz" érdekelt. De ezután akkor megtudom, hogy válaszol-e egyáltalán valaki arra, hogy hogyan gondolTA, mielőtt az 1-est olvasta. Az is érdekes lesz.

2020. okt. 14. 18:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt fogja írni, hogy várd meg, hogy valaki más írjon hozzászólást.
2020. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szöveg jön szó szerint:


"Ennél a kérdésnél a legutolsó 5 hozzászólás a tied, most nem írhatsz újabbat!"

2020. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
En idaig is tudtam, mert mar kaptam ilyen uzenetet :) Nem is mertem semmit sem csinalni, nehogy detonaljon valami.
2020. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5

Mi van, ez vicc, vagy mi?

2020. okt. 14. 21:22
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ötöt - ezután a GYIK hibaüzenetet ad ki.
2020. okt. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Most egy kérdés alá direkt beírtam plusz négy választ amellé, amit írtam és így lett 5 válaszom. A hatodik kommentnél ezt írja a GYIK


"Ennél a kérdésnél a legutolsó 5 hozzászólás a tied, most nem írhatsz újabbat!"

2020. okt. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam is volt.


[link]


[link]


Mondjuk inkább bug formájában, mert ahogy látszik is, egyszer se szóltam még hozzá. :D

2020. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha ugyanarról az ip címről írsz az is számít gondolom.
2020. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!