Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem gondoljátok, hogy meg...

Nem gondoljátok, hogy meg kellene szüntetni ezt a lepontozást? Mert hogy szinte csak azt kap a hozzászóló .

Figyelt kérdés
Ezt az egèsz szavazâsi rendszert megszüntetnèm !!!
2013. máj. 19. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is baromság az egész.
2013. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Sokszor nincs is kedvem válaszolni, ha sejtem előre, hogy úgyis lepontoznak.
2013. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Eléggé demotiváló tud lenni a tudat, hogy valaki azért pontoz le, mert esetleg nem ért velem egyet, holott a kérdező szerint értékes hozzászólást írtam.
2013. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Màr lepontoztàk szegény elsőt.. :-/
2013. máj. 19. 21:13
 5/13 anonim válasza:
91%
ugy kéne csinálni sztem h csak a kérdező értèkelhessen mondjuk 1-5ig.
2013. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Naaa ez egy jó ötlet!!
2013. máj. 19. 21:26
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sem valami jó ez így.De hát végülis egy jól müködö rendszerröl beszélünk...
2013. máj. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Ez tetszik! Jól működő redszer ... :)))


Jó, akkor mindjárt adok mindenkinek zöld-pacsit!


Egyébként az előbb, örökbefogadási témában gyakorlatilag ugyanazt válaszoltam, mint a többi, az én válaszom már csak valahol 23 % körül van, a többié még 65 % körül. Csodálatos!

Dehát ugy-e ez egy jól működő rendszer! :)))

Osztom a zöldet nektek!

2013. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

"ugy kéne csinálni sztem h csak a kérdező értèkelhessen mondjuk 1-5ig."


Szólok hogy hülye kérdezők is vannak ugyanúgy...

2013. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Engem abszolút nem érdekel,csak nevetni tudok ezeken a szánalmas embereken :)


Mármint nem a trollokon :) Ha nekik ez boldogságot jelent akkor tessék,pontozzanak le nyugodtan,úgyis az a célom hogy 50% alatt legyek :)


Én azokat tartom szánalmasnak akik lepontozzák az igazságot úgy hogy nem tudják azt megcáfolni :) Így kínjukban csak lepontozni tudnak vagy hívni a moderátorokat :) Szánalom ez az egész oldal,én tényleg csak azért vagyok itt hogy jókat nevessek a szerelem/szex kategórián + hogy segítsek pár embernek


A baj csupán az hogy én nem meséket írosgatok hanem a valóságot.Ez pár embernek nem tetszik ezért pontoznak le :) Nem fogom nyalni senkinek a s*ggét,ha a kérdező buta akkor én igenis a képébe fogom azt vágni és bármivel kapcsolatban kérdez én az őszinte véleményemet írom le


Persze én is tévedhetek,nincs mindig igazam,de ha nem ugyanaz a véleményem mint a legtöbb embernek akkor birka módon lepontoznak ahelyett hogy elgondolkoznának azon lehet van benne valami...

2013. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!