Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » 14 éves lett ez az oldal! Mit...

14 éves lett ez az oldal! Mit szólsz hozzá?

Figyelt kérdés
2006 októberben nyílt meg ez az oldal és azóta is töretlen a népszerűsége.

2020. okt. 27. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Én örülök annak, hogy létezik ez az oldal.

Amikor kicsi voltam, rengeteg informatikával kapcsolatos kérdésemre itt találtam meg a választ, és most, 18 éves fejjel, elhatároztam, hogy segíteni fogok én is azoknak az embereknek, akiknek szükségük van rá.


Remélem az elkövetkezendő 14 évben még rengeteg kérdező találja meg a kérdéseire a választ.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2006.10.13-án érkezett az első hozzászólás, ebből kifolyólag arra tudok következtetni, hogy október 13-án volt a gyakori kérdések 14. születésnapja.

Kicsit megkésve, de azért BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT, GYAKORI KÉRDÉSEK!

2020. okt. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor egy véleményen vagyunk,kedves Ricsii:)
2020. okt. 27. 08:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó neki,én is lennék megint 14.
2020. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ebben a hónapban lett 14 éves. De ha a születésnapjára gondolva írtad most a kérdést, akkor három hetet késtél. Az oldal 2006-10-06 23:12:40-kor indult: [link]


A 121. kérdés az első olyan, aminél már van dátum, az előtte levőknél nincs.

A válaszok időpontjából pedig nehéz a kérdés időpontjára következtetni. Például, a 121-es kérdés 2006. okt. 21. 17:14-kor jelent meg, a rá adott első válasz időpontja 2007. jún. 5. 10:20, a következőé 2009. máj. 23. 18:26. Így íródhatott az első kérdés akár 2006. október 6-án is, akkor a 13-án érkező első válasz még ultra gyorsan is érkezett a fentihez képest.

Egyébként az első kérdésre adott első válasz a 6. válasz volt a gy.k.-n. A második kérdésre adott első válasz pedig a 3. Az első kérdés első válaszát a harminchármas kérdés első válasza is megelőzte, az volt a gy.k. 5. válasza.


A gy.k. első archiválásának időpontja 2006. december 18. 17:57:30. Akkor így nézett ki: [link]


≡ Amit adatként tudtam közölni, annak ismereteit évek alatt a gy.k.-n szedtem össze, különböző válaszokból, kérdésekből.

• Válaszból tudtam meg, hogy adatok egy-egy oldalról, köztük az indulásának időpontja is a [link] oldalon van.

• Válaszból tudtam meg, hogy a kérdés sorszáma a böngésző link sávjában van, hogy a szám átírható és enter után a megadott sorszámú kérdés nyílik meg.

• Válaszból tudtam meg, hogy egy válasz sorszáma úgy tudható meg, hogy egér jobb fül kattintás → Lap forrása → és ott id=”valasz-…” a sorszám.

• Válaszból tudtam meg, hogy oldalak archiválásai a [link] oldalon vannak. Például a gy.k. esetén kattintással megnyithatók a témák – eleinte így nevezték -, kategóriák, és az egyes kérdések is. ≡


És nagyon sok, nem gy.k specifikus ismeretet is innen csentem, van, amit napi szinten használok. Nagymértékben bővültek az ismereteim. Ezért válaszolok morcosan, ha valaki nem a gy.k. tudáskincsestár jellegét tartja lényegesnek, hanem kicsinyesen a valamiért itt tévesen pontozásnak nevezett értékelési rendszer miatt kesereg, háborog.


Köszönöm, hogy létrehozták és fenntartják ezt az oldalt; és köszönöm azoknak, akik tudásukat ingyen osztogatva éltetik a nélkülük egyébként üres oldalt!

2020. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Annyit pontosítanék, hogy nem töretlen a népszerűsége, évek óta csökkenőben van a kérdések és válaszok száma is.
2020. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek

#5

Való igaz,de még mindig nem halt ki ez az oldal...és szerintem (remélem) még jó pár évig nem is fog.

2020. okt. 27. 14:06
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

14? Ha lány, akkor dugnám. :D


Na jó, vicc, de nem lehetett kihagyni...

2020. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, hogy van az oldal, gratulálok, hogy 14 éves lett, viszont sajnos az nem valós, hogy töretlen a népszerűsége. Jó is lenne ha úgy lenne. Én néha úgy érzem, az utolsókat rúgja inkább sajnos.
2020. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért használják egyre kevesebben az oldalt mert rengeteg meme oldal meg ilyesmik vannak róla és sok emberbe beleivódott hogy itt a hülyek vannak. Ezért van az hogy sokan úgy hívják gúnynéven az oldalt hogy: gyakori hülyék. Így sokak szerint gáz erre az oldalra írni és aki ide ír az hülye. De az oldal személy szerint rengeteg mindenbe segített nekem.
2020. okt. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Abban is lehet valami amit írsz #9, de szerintem a sok facebookos csoport miatt csappant meg a népszerűsége már évekkel ezelőtt. Már nem kell ide tömörülniük az embereknek, hisz ott mindenféle tematikus csoport megtalálható.
2020. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!