Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Bármilyen normális választ...

Bármilyen normális választ adok egy kérdésre, teljesen le van pontozva. Kiknek jó ez??

Figyelt kérdés
A kategória mindegy, mindegyikbe szoktam válaszolni de már eljutottam arra a pontra hogy nem válaszolok normálisan...úgy is le lesz pontozva.
2020. okt. 31. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Annyit tudsz csak tenni, hogy nem foglalkozol a pontozással. Próbálj minél hasznosabb válaszokat adni, ne befolyásoljanak mások! Vannak még normálisak, ők fel fognak pontozni ;)
2020. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Még annyit tennék hozzá, hogy azoknak jó, akik abban lelik örömüket, hogy másoknak rosszat tesznek...bocsánat, hogy ezt mondom, de akiknek nincs életük...
2020. okt. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem foglalkozok a pontozgatással.

Mit számít az?

Szard le...

2020. nov. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3: Valaki mesélte, hogy egyszer egy troll durván lepontozva, kb. 15%-ra zuhant a hasznos válaszadási aránya. És utána megesett, hogy válaszolt egy kérdésnél, és a kérdező kerekperec közölte vele, hogy nem bízik benne, mert csak 15%-os. Ezért számít.
2020. nov. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gyerekes.

Én soha nem pontozok senkit. Nem tartom fontosnak.

2020. nov. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!