Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen fejlesztés kéne az...

Milyen fejlesztés kéne az oldara ahhoz hogy ne hagyd itt?

Figyelt kérdés

Pl:

1.Felhasználó követése funkció (termeszetesen csak akiknél kiírja a nevet)


2.Heti legjobb kérdés

3.Profilkép lehetőség


2020. dec. 6. 14:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy ignore funkció nekem elég lenne. Simán pl ha bejelölök vele egy választ akár anonimet akkor annak a felhasználónak a válaszait máshol se lássam, trollok ellen kiváló lenne.
2020. dec. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
+1!
2020. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Sokan (annyira sokan, hogy én számítottam rá az oldal tavaszi fejlesztésénél erre, helyette ismét bevezették az ismerkedés kategóriát) panaszkodnak a privátban zaklatókról, pedig csak egy kapcsoló kellene a fiókbeállításokba: privát üzenetek fogadása - igen/nem, meg egy hibaüzenet a küldő félnél amikor a privátra kattintana.
2020. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. és 3. nagyon nem. Az oldal lényege az anonimitás. Kérdések feltevése, azok megválaszolása. Közösségi oldalnak van másik.


Jó lenne ha privát üzenet írásakor kijelezné, ha a másik fél letiltott, vagy én letiltottam. Tegyük fel, valahol látok egy számomra hasznos választ, amivel kapcsolatban kérdezni szeretnék. Ilyenkor jó lenne tudni, hogy akadályozott köztünk a kommunikáció, tehát felesleges írnom a válaszolónak.


A trollokat lenne jó kiszűrni, és a pontozást rendbe tenni. Sokakat ez a kettő zavar, és hanyagolja egyre inkább az oldalt.

2020. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!