Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha már egy kérdést áttesznek,...

Ha már egy kérdést áttesznek, miért nem javítják ki a helyesírást is?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az nem olyan fontos az üzemeltetőnek.
2020. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs annyi moderátor, mint ahányan nem tudnak helyesen írni.
2020. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Moziba ne vigyenek? Nem az oldalról állítja ki a szegénységi bizonyítványt, ha valaki nem képes érthetően fogalmazni, vagy értelmezhetetlen a szövege. Majd megkapja érte a savazást a kommentelőktől, de bizonyára úgy nem fogja érdekelni őt, mint a helyesírásra való igényesség.


Általában javítják az elírásokat meg 1-2 kritikus hibát, de egyrészt nem feladata a moderátoroknak (még külön átolvasni, értelmezni, meg nyelvtanilag ellenőrizni a kérdéseket), valamint mióta mindenki otthon ül és megnövekedett a forgalom, nem is akkora prioritás ez, hiszen van még mellette ezer másik moderálni való dolog. És én nem nézem ki, hogy itt 3-nál több mod dolgozna többször akkora terhelés alatt, mint egy normál időszakban.

Ha pedig annyira gáz a helyesírás hogy értelmezhetetlen a szöveg, akkor nem pakolgatni fogják, hanem törölni a kérdést, hiszen erre is van külön jelentési indok.

2020. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A tied is gáz, eleve találtam benne vagy 8 hibát!
2020. dec. 23. 12:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Listázd, kérlek, nekem van időm foglalkozni vele. Hátha tanulok belőle!
2020. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, akkor én is nagyon gáz vagyok, ugyanis én nem találtam hibát a 3. válaszban, esetleg 1 vesszőhiányt vettem csak észre.


Nekem az a véleményem, hogy ez nem a moderátor dolga, hogyha valaki kiír egy kérdést, akkor figyeljen oda a helyesírásra. Vannak akiknek ez rossz, addig nem zavar, amíg ettől függetlenül érthető amit ír. (Mert sajnos olyan kérdést is láttam ahol látszódott, hogy a kérdező csak gyorsan beírta, arra sem méltóztatott, hogy normálisan megfogalmazza. (Pedig ideje van rá bőven...))

2020. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma a vessző, holnap az egész világ?!
2020. dec. 23. 17:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Csak nem tudtál értelmes és valid érvet felhozni, viszont mindenképpen megjegyzést kívántál hagyni, így maradt a személyeskedés és sértegetés. Az is besült, mert igazad nem volt vele.
2020. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megtalállak...
2020. dec. 23. 19:59
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem találsz. Nem is keresel, csak az értelmi szinted egyre lejjebb lévő szintjeit villogtatod. Volt egy normálisnak mondható kérdésed, és kaptál rá normális válaszokat, de ez nem volt elég. Mivel nem adtak neked igazat először személyeskedsz, majd burkoltan fenyegetőzöl. Ne süllyedj mélyebbre.
2020. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!