Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem értem miért kell feltenni...

Nem értem miért kell feltenni ugyanazokat a kérdéseket?

Figyelt kérdés

Ha valaki beír egy kérdést előtte a gép kiadja a hasonló kérdéseket és amik itt vannak biztos vagyok benne,hogy vagy olyan kérdés nem is egy ami ugyan az mint a tegnapelőtti volt,jó azt meg tudnám érteni,hogyha 2-3 hét különbség lenne mert ennyi idő alatt biztos sok ember regisztrálja magát akiknek más a tapasztalata és jobbak a tanácsai,de nem 2-3 naponta kellene ugyanazokat a kérdéseket feltenni és ami a legviccesebb,hogy a kérdező is láthatja,hogy már volt olyan kérdés és mégis felteszi,de miért amikor már ott van előtte a kérdés válaszokkal együtt,csak azért mert 1-2 szót ő máshogyan ír be és mert a saját gyerekéről van szó?

De akkor is teljesen felesleges nem ugyanazokat a kérdéseket kiírni!


2008. dec. 1. 13:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%
"KEDVES" kérdező! Én úgy gondolom (2.válaszadó voltam) nem néztem le senkit és nem sértettem meg senkit. A véleményemet írtam a (szerintem egyébként) provokáló kérdésedre. Viszont ha általánosítasz és ezek után rosszindulatúnak titulálsz (mert ezt nem xy válaszolóra írtad, hanem mindenkire), akkor az felháborít és kikérem magamnak!!!!!!!!!!!!!
2008. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
:):):):):)
2008. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

"kedves" 2 .válaszadó tudod azt szokták mondani, "AKINEK NEM INGE NEM VESZI MAGÁRA"

és csak,hogy félreértés ne essen NEM rád gondoltam,de ha magadra vetted az a te dolgod és nem az enyém.

Én amúgy nem tudom ki írta,de én egyáltalán nem húztam fel magam,ilyeneken meg végképp nem szoktam felhúzni magam inkább szerintem nálam jobban senki nem nevet ezeken a felettébb érdekes eszmecseréken!!!:-):-):-):-):-)

2008. dec. 1. 14:28
 14/23 anonim ***** válasza:
85%

Jjajja és ismét egy vitafórum.Csomó anyuka-apuka itt írja ki magából a nap közben kapott sérelmeket,meeeg a többi rosszat.Néha nem is hiszem el,hogy felnőttek látogatnak ide...vicces olvasgatni,hogy mennyi fura ember van.Képesek vagytok itt szórakozni,vitatkozni...jaj.

Húú és miért teremtik le a kérdezőt mindannyian,hiszen Ő is csak feltette a saját kérdését-amit már előtte valaki feltett- ?! Azt gondolta,hogy Ő is kap egy személyre szabott választ...nem?!Akkor meg miért kell ez az egész?

2008. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
65%

Jó ez az eszmecsere!

Erre a kérdésre még visszanézek, mert érdekel ki adja fel előbb. A "KEDVES" kérdező, vagy a "KEDVES" válaszolók???

Lehet szurkolni! Vagy fogadásokat kötni!!!

Hajrá egyik, ne hagyd magad másik!!!

Csak így tovább fiatalok!!!

2008. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%
:DDDD A kérdező, hiszen semmi értelme a kérdésnek, mert nem váltja meg vele sem a világot, sem azt nem éri el, hogy ne ismétlődjenek a hasonló kérdések.:)
2008. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%
Hát ez vicces! Már 13 válasz érkezett a kérdésedre, de még csak kb. 1 vagy nem tudom pontosan mennyi értelemes válasz érkezett :)))) Lehet, hogy sok mindenkit foglalkoztat a pontozás??? Ez is egy lehetőség. Mert ugyebár 1 kérdésre x pontot kapsz.
2008. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,én írtam olyan kérdést,ami hasonló formában már volt fenn,és nem jött ki semmilyen hasonló más kérdés,mielőtt kilőttem volna a kérdést! Valószínű teljesen máshogy fogalmaztam,más szavakkal.


Ja,és mellesleg mikor keresek vmit a keresőben,ritkán találom meg pl.a saját kérdésem,mert minden kijön,csak az nem. És ha összetett a probléma,akkor pedig szinte lehetetlen keresni már ez előtt megadott válaszokat,mert nincs kulcsszó...

2008. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%

Olyan nincs, hogy "ugyanaz", csak "ugyanolyan" kérdés van, de az nyilvánvalóan nem ugyanaz. :))

Nekem csak ez a véleményem eme értelmes vitáról és a kérdésről.

2008. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
66%

Volt már ilyen kérdés is:D ;)

És van aki azért írja ki,mert hiába szerepelt már egyszer a kérdés,ha nem érkezett rá hasznos válasz.VAGY van olyan ami eltér egy kicsit a másik kérdéstől.Tudod.Nem mind 1,h idd vagy Vidd ki a bilit:)

2008. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!