Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit tegyek ha akár hányszor...

Mit tegyek ha akár hányszor kiemelek kérdést, de nem jön rá egy válasz sem?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 18:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Talan mert a kiemelessel egyutt sem erdekel senkit. Esetleg linkeld ide oket...
2021. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pedig érdekes kérdés
2021. febr. 3. 19:12
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld ide őket. Ha olyan válaszolok rá, de lehet meg tudom mondani mi a probléma velük.
2021. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az nem fog menni szerintem, mert én tablettet használok amin ugye sajnos nincs egér. De majd próbálkozom a kiemeléssel akár hónapokig.
2021. febr. 3. 20:49
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

aha, es eger nelkul a 'tabletten' nem is lehet semmit kimasolni.


na, menj szepen aludni, holnap suli.

2021. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
Valahogy ki lehet másolni, de őszinte leszek, én sem tudom hogyan. :D Esetleg a kérdés pontos címe? Vagy úgy nehéz lenne megtalálni?
2021. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Hagyjuk mar, unatkozo hulyegyerek, csak kiirt valami kamukerdest mateklecke helyett.
2021. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%

Tudod én olyan típusú ember vagyok akinek az első gondolata pozitív más embereket illetően. Legalábbis általában igyekszem nem előítéletes lenni. Ennek a kérdésnek semmi humoros tartalma nincs, kivéve ha esetleg a kedves kérdező humorérzéke kissé.. gyermeteg. De mint mondtam én nem rögtön erre gondolok. Mellesleg neked nem tök mindegy? Én is egy "unatkozó" gyerek vagyok 16 évesen, legalább engem is leköt ezzel. Mindegy, tudom, hogy ezen nem kéne így felhúznom magam, de akkor is! Meg ez a stílus.. "hülyegyerek". Nem csupán neked írom, csak bosszant, hogy mostanában ezen az oldalon mindenkit ezzel oltanak le, hogy "hülyegyerek mennyé aludni!". Bocsánat, de nagyon fáradt vagyok és e miatt a depresszív időszak miatt minden szempontból elvesztem a türelmem és az érdeklődésem..

:( Ti nem érzitek magatokat rohadt fáradtnak?

2021. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A haj állapota tényleg befolyásolja a kopasz hajviseletet? Ez a kérdés címe

7: mindenki magából indul ki

2021. febr. 3. 23:25
 10/17 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem az 5-ös meg a 7-es nincs 14 éves se. Ezért másra mondja hogy hülye gyerek hogy el terelje magáról a korát. Mi a szarért kell kukacoskodni? IQ 0,értelem 0. Anyátok felelőtlenül kefélt hogy ilyen félre sikerült gyerekek lettek utána.
2021. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!