Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A kérdező miért nem jogosult...

A kérdező miért nem jogosult kigyomlálni a nem hasznos válaszokat ?

Figyelt kérdés
Úgy képzelném el, hogy ha a kérdező rányom egy troll vagy haszontalan válaszra, hogy nem hasznos, akkor tűnjön el az a válasz.

2021. febr. 12. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a kérdező rendelkezik akkora tudással és iq szinttel, hogy dönteni tudjon, hogy haszontalan-e egy válasz.
2021. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert bizonyos kategóriákban, például Politika vagy Vallás kategóriában sokan eltüntetnék azokat a válaszokat, amik nem sértenek szabályt, csak egyszerűen nem egyeznek a nézeteik a kérdező nézeteivel.

Sokan sértődésből is rengeteg kommentet törölnének.

Ha valóban szabálysértő egy válasz, azt ha jelenti valaki a moderátoroknak, törlésre kerül.

2021. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Nehogy már pont az döntsön az ilyesmiről aki kérdezett..


Kérdezett = nem tudja (ezért kérdezett rá)

2021. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megújult az oldal, volt egy olyasmi kérdés, hogy "Most hogy működik a százalékszámolás?"

Erre valaki írt egy cseszett hoszzú kifejtett választ példákkal s mindennel.

Amire a kérdezőnek csak annyi reakciója volt, hogy "Pirosat nyomtam, mert nem szeretem a matekot"


Többek közt pl az ilyenekért.

2021. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Olyan mondjuk lehetne, hogy kérdezőként kitörölhessem a vulgár szavakat tartalmazó válaszokat. Bár ezt meg a trollok kibekkelnék avval, hogy a szavak egy részét kipontozzák vagy kicsillagozzák.
2021. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jogos, nem vettem számításba a politikát, vallást... köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi
2021. febr. 13. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Utálom a matekot, ment a dislike :D nem értem..."


"Ami tetszik az zöld. Ami nem, azt piros"


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1050159..

2021. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!