Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha az egyik kategóriában az...

Ha az egyik kategóriában az egyik, öt napja írt válaszomra kaptam 24 lájkot, akkor hogy lehet, hogy csak 5 a válaszaimra kapott pontok száma?

Figyelt kérdés
Más kérdésre nem reagáltam abban a kategóriában, tehát más válaszra kapott diszlájkok nem húzhatták le a pontokat.

2021. febr. 22. 15:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

10

Szerintem a százalékos arány sokkal fontosabb, mint maga a szavazatok száma.

2021. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"de akiknek fontos, hogy elöl legyenek, szerintem azok is örülnének, ha beszámítana valahogy, ha sok zöldet kapnak."

Az oldalnak nem ez a lényege.

2021. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
És az a hasznosabb, ha 10 válaszodra kapsz 20 pipát, mintha egyre kétszázat. Nem lájkvadászat, hanem segítség. Ha egy helyett tíz embernek segítettél, több pontot is kapsz érte.
2021. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Attól még a százalék megmaradna, de aminél csak zöld pipák vannak, annál szerintem lehetne plusz jutalompontokat adni - persze a trollok rögtön mindegyik végére tennének egy pirosat, hogy nehogy jól járjon a válaszadó.
2021. febr. 23. 13:03
 15/16 A kérdező kommentje:
Jó, akkor marad a jóleső érzés, hogy sok embernek találta hasznosnak a választ.
2021. febr. 23. 13:05
 16/16 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
100%
Basszus...már itt is ez számít,hogy kinek mennyi lájkja van??!! Az,hogy itt (és fácsén) kell önigazolásokat szerezni,hogy téged is kedvel valaki,igazán szánalmas...önértékelési zavarok tömkelege...
2021. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!