Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerinted aki korlátolt és...

Szerinted aki korlátolt és bunkó miért "szeret" válaszolni gyik-en?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor valaki föltesz normálisan kérdést, mert tényleg foglalkoztatja valami. És erre olyasvalaki veszi a fáradságot a válaszadásra, aki csak beszólni, leszólni akarja a kérdezőt. Mert úgy gondolja, hogy a csekély leírással ő már minden részletet tud, hát még azt, hogy "mire megy ki a játék", ezért majd ő jól megmondja.

Néha nagyon el tudok keseredni az ilyeneken. Pláne, mivel ez nem kötelező program. Személy szerint, ha nem tetszik, vagy fáraszt egy kérdés, nem olvasom tovább, nem hogy még válaszoljak is.. Ha valaki frusztrált miért tölti szabadidejét is azzal, hogy virtuálisan is megbánthasson másokat?


2011. okt. 23. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én is utálom az ilyeneket.. Hogyha egy kérdés télleg vicces, akkor megértem, de ha egy teljesen normális kérdésre irnak mindenféle bántó dolgokoat.. hát én ruhellem oket. le kellene az ilyeneket tiltani.
2011. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
te mér töltötted a szabadidődet azzal, hogy egy ilyen hülye kérdést feltegyél?
2011. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
16:36, számomra ez nem hülye kérdés. Ha te meg annak ítéled, akkor te vagy szánalmas, hogy erre időt fecsérelsz.
2011. okt. 23. 16:40
 4/19 A kérdező kommentje:
De örülök, hogy "becsábítottam" egy mintapéldányt.
2011. okt. 23. 16:41
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

-Talán mert így éli ki az egyetlen örömét.

-Talán mert valóságban még a száját sem meri kinyitni,és itt azt hiszi ettől lesz kemény legény.

- Talán mert otthon vele is így beszélnek a szülei,családja,és azt hiszi ez így van jól

- Talán mert tudja,hogy a legocsmányabb szöveget is leírhatja,semmi következménye nem lesz.(ha névvel,lakcímmel ellátva kéne válaszolni,mindjárt nem lenne ennyi bunkó ember itt sem)

-Talán mert élvezi,hogy mást megalázhat.

- Talán mert ő maga is ennyit ér..Vagyis ő sem kap mást soha az élettől csak korlátolt,és bunkó beszólásokat..


Fogalmam sincs miért ilyenek,de már én is észrevettem,hogy egy ártatlan kérdésnél is be tudnak szólni,ha mást nem akkor a helyesírási hibákat róják fel.Vagy értelmetlen választ adnak..

Na én ezért nem írok ki ide kérdést..Minek??Hasznos választ senki sem tud adni,az örömet hogy alázzanak nem adom meg,egy kicsinyes senkiházinak..

2011. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
És te miért fecsérelsz időt arra, hogy válaszolj egy bunkónak?
2011. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az összes korlátolt, és bunkó nevében kikérem magamnak!

Gyik. korlátoltjai, és bunkói: EGYESÜLJETEK!

2011. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Mitmivan? ***** válasza:

Én meg azt nem értem mit kell ezen keseregni. Valaki beszól és? Akkor mi van? Belehalsz? Mert szerintem semmi jelentősége nincs. Megköszönöd azoknak akik szerinted normálisan válaszoltak aztán ennyi.

Engem már nem is az idegesít, ha beszólnak, hanem, hogy ennyi ember kesereg itt a semmiért.

2011. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

16:41, ezt jól összefoglaltad!

De olyan szempontból sajnálom, hogy néha olyan jól lehetett hasonló érdeklődésű embereket találni, beszélgetni érdekes témákban.. és ez teljesen tönkreteszi az egészet. Ráadásul a mozgatórugóját sem értem. Mert én nem megyek számomra irritáló emberek közelébe se a valóságban sem itt. Jó, látom, hogy valaki számára ez kielégítő, de kizárt, hogy nem hergeli evvel magát is.

2011. okt. 23. 16:49
 10/19 anonim ***** válasza:
szted nekünk bunkóknak nincs jogunk egymással ismerkedni ezen az oldalon?
2011. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!