Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Más is tart az új GYIK.hu-tól?

Más is tart az új GYIK.hu-tól?

Figyelt kérdés
Mármint én pont azt szeretem az oldalban, hogy nincs tele minden flincem-flancom dologgal, csak sima szöveg, egyszerű, áttekinthető, és nem lenne jó, ha összekavarnák :S
2011. okt. 20. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd legalább jó lassú lesz, mégjobban tele bannerekkel, mint eddig, tele flash-el, hogy lassabb legyen a betöltődés, stb... Haladni kell a korral...


Vegyél nagyobb gépet, nagyobb netet... Meglátjuk... Maximum nem járok ide többet... :)

2011. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem tartok tőle, úgyis átpártolok a konkurenciához!
2011. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Remélem lehet majd képet is beszúrni, nem csak linkelni.
2011. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a design, a logo, esetleg az oldal szerkezete változik meg. Nem hiszem, hogy telenyomnák flash-sel, mert akkor borzasztóan lassú lenne, tekintve, hogy rengeteg kérdés van.


Remélem, lesznek új kategóriák, valamint változnak bizonyos dolgok a kategóriáknál.

2011. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyira tartok, hogy pont azért kattintottam most ide, hogy egy ilyesmi kérdést feltegyek. De megelőztél. És furcsa ez a nagy csend, semmit nem árulnak el a változásból, az meg fel sem merül, hogy demokratikusan egyeztessék, előre megbeszéljék a felhasználókkal a várható változásokat.
2011. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizakodom benne, hogy az oldal szerkesztői figyelembe veszik azt is, hogy aránylag elég sok vak/látássérült felhasználója is van az oldalnak, akiknek lényeges, hogy a felolvasó program jól tudja kezelni a honlapot. Ezt a jelenlegit nagyon könnyű felolvasóval használni, remélem így is marad.
2011. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egy programozó van. a tulaj.
2011. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem chat lesz rajta a sok off elkerülése végett.
2011. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, amit a vak felhasználók: majd meglátjuk.

Annyira nem tartoktőle, mint attól, hogy nem tudom elkészíteni a beadandókat.

2011. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!