Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Okkal akadok ki felhasználókon...

Okkal akadok ki felhasználókon, ha nem a kérdésemre, hanem valami másra válaszolnak, amivel kötözködhetnek?

Figyelt kérdés
Írtam ki, jó pár kérdést, számítástechnika kategóriába, a leírásokba, és szinte mindenhova, rengeteg vesszőt teszek, ez az egyik, nos ettől szerintem még bőven érthető, amit írok, a másik, volt egy kérdésem, ahol azt kérdeztem, hogy nincs e valami, kóddal fogható script, autohotkey-be, mindegy most mire kellett, a lényeg, van aki elkezd vitatkozni, azon, hogy én nekem mekkora a tudásom, nos ez teljesen rendben van, addig, ameddig válaszolna a kérdésemre, és nem a falon keresztül próbálná látni, hogy én mennyit is tudok :D. Tehát, erre volnék kíváncsi igazából.
2021. márc. 5. 22:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, a kiakadást értsétek úgy, hogy nem nézek rájuk jó szemmel, de figyelmen kívül hagyom amit írnak, vagy vissza vágok egy favicc-el.
2021. márc. 5. 22:08
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen helyesírással nem csoda.
2021. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De én nem értem, a vessző nem azért van, hogy mint szünet? Mivel, én ahogy való életben beszélek, úgy használom itt a vesszőket, legalábbis. Azon kívül, szerintem teljesen jól olvasható amit írok, nem így teszem ki a kérdést, hogy: tí tuggyátok mejik program amivel törölni tutko? :D Érted mire gondolok. Természetesen ugyanúgy az is kérdés lenne, de érthető még, akárhogy is írja a kérdező, láttam már olyan kérdést, aminél teljesen helyes volt a helyesírása valakinek, mégis belekötöttek, mert nem rakott pontot a mondat végére, a kérdés végül nem lett megválaszolva.
2021. márc. 5. 22:31
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es, ha lehet megnéznéd, és megmondanád, hogy mi a kérdésembe a hiba? Tényleg szeretném tudni, mert én magam nem jövök rá: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__..
2021. márc. 5. 22:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Svájc legmagasabb pontja a Dufourspitze. Több, mint 4600 m.
2021. márc. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nos, hát az amúgy tényleg magas :D Mondjuk, érdekes lehet felmenni oda. Amúgy holnap megyek kirándulni, ha már ott tartunk, hogy melyik a legmagasabb pont. :)
2021. márc. 5. 23:27
 7/10 anonim ***** válasza:

😂👍

Kár, hogy erre a svájcira most nem lehet menni.

2021. márc. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igaz, pedig olyan jó lenne menni valahová, korlátok nélkül. De, remélem hamarosan lehet majd, mivel a közelben tudok egy nagyon jó helyet, ilyen erdős, meg dombos, és van rengeteg gyümölcs. :D
2021. márc. 5. 23:33
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Ne, nyafogj. Az, általad, idézett, kérdésben, mindenki, segítő, szándékkal, válaszolt.

Más, meg, azért, hisztizik, mert, csak, a, kérdésre, kapott, választ, pedig, ő, nem, arra, gondolt, és, az, "igen", neki, nem, segítség.


A, vesszőhasználatod, pedig, tényleg, katasztrofális.

2021. márc. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es, azóta volt egy 5. válasz abban a kérdésben, csak az egyik moderátor eltávolította.
2021. márc. 6. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!