Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha törlik a kérdésemet akkor...

Ha törlik a kérdésemet akkor hogy kérdezzen meg?

Figyelt kérdés
Hogy kapjak választ rá? Nem tudom más szavakkal sem megfogalmazni, mert tényleg elég durva téma, így bárhogy írom ki akkor is törölni fogják. Viszont tényleg érdekelne, hogy mit szólnak hozzá az emberek, de hogyan kapjak így választ?

2021. márc. 14. 14:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10, jó, és ha mondjuk arról van szó, hogy szerintem helyes megpofozni egy gyereket ha az nagyon idegesít. Nem agyonverni, csak néha 1-1 pofon. Az nem bűncselekmény, mindenki úgy neveli a gyerekét ahogy akarja, akkor minek törölnek egy ilyen kérdést?


Nem akartam leírni, de mivel te azt hiszed, hogy én valami állat vagyok aki bűncselekményt készül elkövetni, így muszáj volt végül csak leírnom. Mert 1-1 pofon nem hiszem, hogy bűncselekmény.

2021. márc. 14. 14:53
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a kiskorú bántalmazása szerinted rendben van?

Erre kérsz megerősítést?

Pszichológusra van szükséged.

Egyébként erre ugyanúgy ugranak a rendőrük, mint egy folyamatban levő betörésre.

Ha valaki látja, és jelenti, 2 percen belül ott vannak.

2021. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát elég szomorú, hogy nem nevelhetem úgy a saját gyerekemet ahogy akarom. Szerintem ez minden szülő magánügye kéne, hogy legyen.
2021. márc. 16. 07:45
 14/15 anonim ***** válasza:

Pofon. A szomszédunkból külföldre költözött egy fiatal pár. Eltelt vagy két évtized, mire büntetlenül haza jöhettek látogatóba.

Felvették a kinti szokásokat, normákat.

Tödtént egy nap, higy a kisfiúkra hangosabban szólt rá a nagypapa.

Egy órán belül csomagoltak és elmentek, mert náluk nem szokás terrorizálni a gyereket.

És sok országban van ez így.

Hangosabb szó nem lehet. Pofon? Kizart.

Megjegyzem, apám sem szólt rám erélyesebben soha, nem hogy megüfött volna.

2021. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Kérdező: Szerintem nem feltétlenül bántalmazás ha fizikailag fegyelmezel egy gyereket. Viszont szerintem a pofon elég problematikus, még ha nem is szánod bántalmazónak, olyan hatása lehet. A fenekelés, határozottan megragadás, finoman megrázás, illetve nem fizikai következmény sokkal jobb ötlet.

Alapvetően természetesen magánügyed egy bizonyos fokig, de fontos az is hogy a gyerekedben ne okozz hosszú távú kárt.

Ami nagyon fontos még az az, hogy ne akkor alkalmaz büntetést amikor csak idegesít, hanem mindig higgadtan, önuralommal mérd ki a büntetést. Nagyon fontos a következetesség.

2021. ápr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!