Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt, gyakorin mire jó a pontozás?

Itt, gyakorin mire jó a pontozás?

Figyelt kérdés
Tudom, értékelni lehet vele a válaszokat, csak vannak olyanok, akik direkt lepontoznak mindenkit, és így egy csomó ember nem jut a következő szintre. Ti mit gondoltok erről? Szeretitek ezt a funkciót?

2021. máj. 1. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a random lepontozók miatt nem maradsz alacsonyabb szinten, ettöl bárki elérheti a legfelső fokozatot.


Egyébként sok értelme nincs a pontozásnak.

2021. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, mert a szinteknél az az egyik feltétel, hogy válasz hasznossági százalékod minimum x%.
2021. máj. 1. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
semmi jelentosege ... nem osztanak Nobel dijat az ev vegen! :)
2021. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 5-ös szinten vagyok egy ideje, hiába pontozgatnak le egyesek, vannak, akik csak azért, mert ez az életük öröme, vannak, akiknek velem van baja, meg vannak, akik csak úgy.


De mivel sok hasznos választ írok, hülyeségeket meg lehetöleg nem, ezért a pozitív kerül túlsúlyba.

2021. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A direktben lepontozók aránya kicsi, általában a normális többség vissza felhúzza az amúgy hasznos lepontozott válaszokat. 100% már nem lesz, de azért 50 fölött marad a végén. Előny, ha objektív kérdésre objektív választ adtál. Szubjektívre nincs is értelme válaszolni.
2021. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én mindig értelmes választ adok, közben állandóan le vagyok pontozva. Meg az idegesít, amikor a "szerinted"-del kezdődő kérdésben akár én, akár bárki le van pontozva.
2021. máj. 1. 17:37
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Semmi valójában.
2021. máj. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!