Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki kapott már ocsmány,...

Mindenki kapott már ocsmány, oda nem illő válaszokat az általa feltett kérdésre?

Figyelt kérdés
Kinek okoz az örömet, hogy ezen az oldalon név és cím nélkül kultúrált kérdésre sértő, bunkó, aberrált válaszokat adjon? Milyen ennek az embernek a lelkivilága?
2013. jan. 29. 12:19
 1/8 anonim válasza:
Ez jókérdés... én simán nemveszem figyelembe :)
2013. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem aki sértő, ocsmány válaszokat tud adni az valahol szánalomra méltó ember lehet. Ilyenkor az jut eszembe hogy ez a szerencsétlen már nem is képes a normális kommunikációra mert otthon vele is így beszélnek és azt hiszi ez így jó ahogy van.

Vagy ha nagyon bunkó akkor az jut eszembe, hogy milyen szánalmas egy alak az írója, hiszen a tehetetlenségét, a kudarcát nem tudja másképp levezetni csak névtelenül, ismeretlenül hogy ne bukjon le.

Így az ilyen alakokat én semmibe veszem, legfeljebb vagy töröltettem a hozzászólását vagy jót nevetek a szánalmán.

Képzeld el az ilyen alakok milyen hisztit levágnának ha tudnák hogy mások kiröhögik vagy szánalmasnak tartják..

2013. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenkor én is azon gondokodom, hogy netán küldjek szeretcsomagot, mert sajnálom szegényt, vagy irigyelljem azért, mert boldogok a lelki szegények...:-D
2013. jan. 29. 12:46
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem minden beíróról ez jut eszembe. (rólad is) Mennyire szánalmas, unalmas ember lehet. Itt próbálgatja a felsőbbrendűségét bizonygatni, mennyivel jobb vagyok nála. Elmagyarázni sem érdemes, hiszen úgyse értené meg szerencsétlen. Bezzeg én. Okosabb vagyok, műveltebb vagyok, szélesebb a látóköröm (bővíteni sem érdemes mások meghallgatásával, hiszen ők bunkók).


Nem? Tök jó így élni! :)

2013. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

4 es..


evvel a bejegyszéseddel azt akartad írni hogy te is olyan vagy, mert lenézed a kérdezőt??? GRAT!! :D

2013. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem, asszimilálódok csak. azt hittem ez a felsőbbrendűek pártja, de látom ti lejjebb vagytok. (na fel vagyok véve?)
2013. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze! Sajnos mindenhol vannak értelmi fogyatékos kötekedő emberek.. nem csak ezen az oldalon.
2013. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

4-es! Látom, hogy viszonylag tanult ember vagy, de egy icipicit figyelmetlen és paradoxonban beszélsz. (Lásd: egymást kizáró ellentét)

Ugyanis nekem nem az ellen van kifogásom, ha valaki leírja a véleményét (kultúráltan = ami az én olvasatomban nem felsőbbrendűséget takar, hanem azt, hogy nem trágár szavakkal illet), hanem az nem tetszik, ha valaki kizárólag azért csatlakozik a válaszolók közé, hogy pocskondiázza a kérdezőt. Az ellentmondásosságodat meg arra értem, hogy azt írod, hogy utálod azokat, akik ide beírnak...akkor ezek szerint SAJÁT MAGADAT is elítéled, nem debár??? Kicsit gondolkozz el ezen! Nem veled van bajom, ne legyen üldözési mániád! Egyébként akinek meg nem inge, ne vegye magára.

2013. jan. 31. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!