Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mikor volt az oldal fénykora?

Mikor volt az oldal fénykora?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Ennek? Szerintem soha. Bár el tudom képzelni, hogy a kezdetekben, amikor még nem volt itt annyi unatkozó hülyegyerek.
2021. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 2*Sü ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy mi számít egy oldal „fénykorának”. Mikor volt a leglátogatottabb? Ha igen, akkor abszolút értékben, vagy az interneteléréssel rendelkezők számához viszonyítva? (Mert pl. az index.hu az internet őskorában, mikor jóval kevesebb magyar tartalom volt, kevesebb látogatóval rendelkezett, mint ma, de az internetfelhasználók számához viszonyítva meg több látogatóval, hiszen internetfelhasználó sem volt annyi.) Mikor tették fel a legtöbb kérdést? Mikor írták a legtöbb választ? (Ez sem esik feltétlenül egybe, nyilván minél több kérdés és válasz van, annál több a passzív, akár nem is regisztrált látogató, aki mondjuk Google keresésből téved ide.)


Vagy minőség, színvonal szempontjából? Az meg ugye elég szubjektív.


De úgy összességében, szubjektív érzetre én azt mondanám, hogy szerintem valamikor a 2010-es évek első harmadában lehetett a fénykor.

2021. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2010-2015 között nagyon pörgött az oldal. Akkoriban még a felnőt párkapcsolatok, szex, ismerkedés stb egy kategóriában volt. Emlékszem még éjjel-hajnalban is 10-20 percenként íródtak ki kérdések ezekben a kategóriákban.

Ma már ez a témakör is halott, javarészt ugyan azok irkálnak ki kérdéseket (leginkább provokálás céljából).

2021. máj. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2013 óta hanyatlik (statisztikailag kimutatható a kérdések és válaszok számának esése folyamatosan romló tendenciával), úgyhogy az eddigi válaszokra alapozva szintén a 2010-13-as időszak lehetett az aranykor.
2021. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 Igazad van, nem pontosítottam, hogy mire gondolok. De alapvetően ilyesmire, amit leírtál, azaz több szempont alapján végiggondolva, de szubjektíven.
2021. máj. 20. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle statisztika nélkül, csak sima oldalhasználat alapján, én is a 2010-2013 körüli időszakot mondanám.

Nagyon peregtek a kérdések, rengeteg időt el lehetett itt tölteni úgy, hogy észre sem vette az ember, mert folyton jöttek az új kérdések. Nem úgy mint most, hogy egy kategória két napnyi kérdését pillanat alatt át lehet pörgetni. Meg múltkor az ételek kategóriában-este olvasgatva-a lap alján már előző napi kérdések voltak...

2021. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

amikor még fősuliba jártam, rengeteget szórakoztunk itt a lakótársammal. Ez 2010-12 körül volt. Azóta egyértelműen lejtmenetben van az oldal.


Nemcsak a kérdések/válaszok száma esett vissza, hanem a minőségük is egyre rosszabb. Az oldal felett egyszerűen eljárt az idő.


Nagyon ritkán kapok itt hasznos választ, más oldalakon sokkal több érdemi információ van.

2021. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kinyírta a facebook. Ott a rengeteg ilyen-olyan csoport.
2021. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!